'Toksiklik' ne demek?

Hürriyet'in tık kazanmak için yaptığı bir haberi kaynak göstermeniz saçma. Herhangi bir eleştiri bazı kişilerin motivasyonunu düşürebilir. O zaman eleştiri yaptığımda ben de mi toksiğim?
TDK zehir demek. Zehir insanı zayıflatır çıldırtır. Oradan bağdaştırabilirsiniz. Her yerde aynı geçiyor. Sizin dediğiniz daha saçma. Bana göre anlamı bu size göre nasıl olduğu beni alakadar etmiyor.

Genel olarak LoL chati. Ayrıca inan bana yabancılardan da böyleleri çok. Türkçülük, turancılık falan yapmıyorum cidden öyle en az türkler kadar hatta daha toksik yabancılar bol.

Şahsen bunu Forza Horizon 4'te bile gördüm. Rus'un birisi yarışın ortasında mikrofona aralıksız üfleyip arkadaşlarımın ve benim kulaklarımızı ağrıtmıştı ve yarışı kaybetmemek için onu susturamadık.
Oyunda camperlik yapıyorum. Yakalayınca: Toxic dog, little kid gibi şeyler diyorlar. Biz yer değiştirince onlara fırsat bırakmadan saf dışı bırakıyorum :)

Camperlık toxiclik falan değildir. Oynayış tarzıdır. Elimizde Sniper varsa ne yapalım? Gidip Lmg'si olan adama no scope dalmaya mı gidelim? :D

Şahsen bunu Forza Horizon 4'te bile gördüm. Rus'un birisi yarışın ortasında mikrofona aralıksız üfleyip arkadaşlarımın ve benim kulaklarımızı ağrıtmıştı ve yarışı kaybetmemek için onu susturamadık.
Ah o Ruslar yok mu o Ruslar.. O Rus, bu çocukları :D

Camperlık toxiclik falan değildir. Oynayış tarzıdır. Elimizde Sniper varsa ne yapalım? Gidip Lmg'si olan adama no scope dalmaya mı gidelim? :D

Hocam benim genelde camperlik yaptığım oyun Jailbreak. Kapı önüne pusuyorum. Sonra suçlular çıkınca ya çoğu canlarını gidirp tutukluyorum. Ya da soygun yapamadan ölüyorlar.

Özellikle sosyal medyada çok duyuyorum 'toxiclik' kelimesini 'toxic chat' falan sürekli duyduğum şeyler ne demek bu?

Toksik ingilizcesiyle toxic Türkçe manası zehir, zehirli, zehirli olan.
Manası genelde kötü insanlar oyunda rastegele bir sebepten veya sebep olmaksızın birine küfür ettiğinde rahatsız ettiğinde kısacası oyunda "kötü davranış" kavramına sığabilen davranışları sergileyen kişilere toxic diyoruz. Sen zehirli'sinin kısası.

Geri
Yukarı