Tokyo Ghoul eksiksiz nereden okunur?

Kanz12r

Hectopat
Tokyo Ghoul'dan birkaç manga paneli gördüm ilgimi çekti okumak istiyorum. Lakin sanırım belirli bir bölümünün çevirisi yokmuş. Manga'ya o kadar para imkanı yok vermem. Eksiksiz bir şekilde nereden okuyabilirim?

Son düzenleme:
1. sezon maalesef yok, mangadex de var fakat yarıya kadar çevrilmiş. İlk sezonu izleyip ikinci sezondan mangaya geçmek daha mantıklı.
Animesi çöp diyorlar ve açık konuşayım kötü animelere artık katlanamıyorum. Sıfırdan adam akıllı şu 1-61 chapter'ı çevirmiş bir babayiğit yok mu ya. Nasıl bir manga'dır anlamadım.

Animesi çöp diyorlar ve açık konuşayım kötü animelere artık katlanmakta güçlük çekiyorum. Sıfırdan adamakıllı şu 1-61 Chapter'ı çevirmiş bir babayiğit yok mu ya. Nasıl bir Manga'dır anlamadım.

Aslında anime kötü değil, sadece ana karakter ilk sezonda biraz fazla ağlıyor. Olaylar açılınca sarmaya başlıyor zaten kaç kez bitirdim saymadım bile. Dayanırsanız kesinlikle güzel animedir.

Aslında anime kötü değil, sadece ana karakter ilk sezonda biraz fazla ağlıyor. Olaylar açılınca sarmaya başlıyor zaten kaç kez bitirdim saymadım bile. Dayanırsanız kesinlikle güzel animedir.
Biraz gayret edip ingilizce kısımları okuyacağım sanırım. Animeler aşırı uzatıyor çoğu şeyi neden bilmiyorum artık hep mangasını okumayı tercih ediyorum daha hızlı ve kolay geliyor.

Hacı anime 1. sezondan itibaren kendi hikayesine göre ilerliyor mangayla bağlantısı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı