Tokyo Ghoul eksiksiz nereden okunur?

Türkçe okumak isteyen arkadaş burdan bakabilirsin bir kaç chapter dışında çoğunu çevirmişler.

1. sezondan itibaren kendi hikayesine göre gitmiyor, ikinci sezondan sonra değişiyor yanlış bilgin var.

Neyse zaten genel olarak rezil bir anime adaptasyonu o yüzden izlemeye değmez. Şu sağdakinin verdiği duyguyu soldaki veremiyor.

1716457595375.png

Türkçe okumak isteyen arkadaş burdan bakabilirsin bir kaç chapter dışında çoğunu çevirmişler.

Neyse zaten genel olarak rezil bir anime adaptasyonu o yüzden izlemeye değmez. Şu sağdakinin verdiği duyguyu soldaki veremiyor.

Eki Görüntüle 2202476
Teşekkürler.

Eki Görüntüle 2202476
31e kadar çevrili anime 62de bitiyor. 31den 53e geçmişler yani 22 bölümü çevirmemişler. Bir kaç bölüm değil nerdeyse 3te 1i yok. Mecburen ing okuyacak o kısımları.

31e kadar çevrili anime 62'de bitiyor. 31'den 53e geçmişler yani 22 bölümü çevirmemişler. Birkaç bölüm değil neredeyse 3'te 1I yok. Mecburen ing okuyacak o kısımları.

Hiç yoktan iyidir hocam önceden başka bir siteden bulup okumuştum ama kapatılmış galiba onu bulamadım olsa atacaktım.

Hiç yoktan iyidir hocam önceden başka bir siteden bulup okumuştum ama kapatılmış galiba onu bulamadım olsa atacaktım.
Hiç yoktan iyidir diye diye düşük kalite görsele veya kötü manga çevirilerine alışmamak lazım. Kaç seriyi animenin devamı gelmiyor diye okumak isteyen öneremedim bu yüzden çevirileri olmasına rağmen. Bu arada görsel kalite nerdeyse tüm türkçe manga çevirilerinde düşük.

Hiç yoktan iyidir diye diye düşük kalite görsele veya kötü manga çevirilerine alışmamak lazım. Kaç seriyi animenin devamı gelmiyor diye okumak isteyen öneremedim bu yüzden çevirileri olmasına rağmen. Bu arada görsel kalite nerdeyse tüm türkçe manga çevirilerinde düşük.
Ben türkçe okumuyorum zaten hocam önermiyorum da okunmasını ama bazı arkadaşlar işte ısrar edince mecbur bunları atıyoruz.

Kotatsu candır.
Genelde indirip okuyorum ben ama çözünürlük düşükse -x1800 altıysa yani- üşenmezsem chainner ile upscale ediyorum yüksekse dokunmuyorum ve çeviri notları hariç tüm credits sayfalarını siliyorum. Cilt şeklinde de düzenliyorum. Elimde bi dll var Manga Adı v01 v02 şeklindeki tüm klasörleri tek tıkla çok kısa sürede cbzye çeviriyor. Sonra da tablete atıp mihon üzerinden okuyorum. Direkt mangadexden eklediklerim de var ama azdır onlar.

Geri
Yukarı