Tokyo Ghoul hakkında ne düşünüyorsunuz?

Makaleler
9
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bence çok da fena değil. Ortalama, belki ortalamanın biraz üstü. Bazı yan karakterlerin gelişimi biraz hızlı olmuş gibi gelse de ana karakterler göze batmadı. Senaryo anlamında da özellikle devamı çok daha iyi yazılabilirdi. √a adlı ikinci sezonu sevemedim niyeyse. Hele "re"si, akıllara zarar. Diğer sezonlar, ilk sezon tutunca para sağmak için çıkmış gibi.

İzlenecek bir seri mi cidden Tokyo Ghoul? JoJo's Bizarre Adventure'ı bugün bitirdim boşluğa düştüm, sizce bir şans vereyim mi?
İlk sezonu dediğim gibi fena değil. Önceden seriyi bitirip puanladığım için çok düşük puan vermiştim. Boş vakit olunca bir şans daha vereyim dedim, ilk sezonun puanını yükseltip ikinci ve üçüncü sezonun puanını daha da düşürdüm.
2.Sezonu 1.Sezon hatırına izleyip bıraktım. Kaneki'nin karakter gelişiminin kötü yazıldığını düşünüyorum.
Kötü de olsa bir gelişim söz konusu hocam. Şahsen dediğim gibi, gözüme çok batmadı.
Biraz da öznel bir durum. Belki hoşunuza gider. Bazı sahneleri etkileyici ve farklı bir konsept. Soundtrackler de iyidir.
İlk sezon açılış müziği güzeldi cidden. Bi' bunu bir de Goblin Slayer'ın "Rightfully"sini dinliyorum hala.

İlk sezonu dediğim gibi fena değil. Önceden seriyi bitirip puanladığım için çok düşük puan vermiştim. Boş vakit olunca bir şans daha vereyim dedim, ilk sezonun puanını yükseltip ikinci ve üçüncü sezonun puanını daha da düşürdüm.
Eee hocam bu pek bir şey değilmiş, 12 bölümmüş sadece :D. Ben bugün 15 bölüm izledim Golden Wind. Yarın başlasam 4-5 saat sonra biter herhalde.

Animeye basladigimdan beri hep nefret ettigim seriydi. Bayagi sacma konusu var, hic izleyesim gelmiyor fakat Kaneki'nin su efsane fotografi meme olarak bilgisayarimda duruyor.
kaneki.jpg

Animeye basladigimdan beri hep nefret ettigim seriydi. Bayagi sacma konusu var, hic izleyesim gelmiyor fakat Kaneki'nin su efsane fotografi meme olarak bilgisayarimda duruyor.
Konuya hiç girmeyelim hocam, Japon'lar seviyor bu saçmalıkları. Ona bakarsak şu parazit baş parmaklı anime çok daha saçmaydı. Aynı şekilde çok sevilen ve çok daha saçma bir çok şey sayabilirim 🙂

Bu konuda Sensei ile aynı düşünüyorum ilk sezon ortalamın üstü denebilir ama sonrası sıkılarak izledim sırf serinin devamı diye.

Goblin Slayer'ı merak etmiyor değilim, @Sylveon başka birine önermişti, çok vahşi bir anime olduğu söyleniyor. Orta dünya oyunlarında Goblin ırkından baya bir nefret ederim, bol goblin
Bol bol kesiliyor izle rahatlarsın 🙂

Geri
Yukarı