Tokyo Ghoul izlenir mi?

Anime aşşşşırı ergence, çocuksu ve leş, hedef kitleyi kolayca anlayabilirsin. Eğer bu animenin hitap ettiği kitle olan ergen tayfadan değilsen animelerden nefret edebilirsin bunun sayesinde. Hep manga daha iyi muhabbeti yapıyorlar ama hikaye de değişmemiştir herhalde o da aynı b*k’tan bir şey diye tahmin ediyorum. Kafamda Darling In the FranXX ile yarışıyorlar deneyimlediğim en kötü anime hakkında bakalım hayırlısı. Kendine saygın var ise izlemeni önermiyorum.

Anime aşşırı ergence, çocuksu ve leş, hedef kitleyi kolayca anlayabilirsin. Eğer bu animenin hitap ettiği kitle olan ergen tayfadan değilsen animelerden nefret edebilirsin bunun sayesinde. Hep manga daha iyi muhabbeti yapıyorlar ama hikaye de değişmemiştir herhalde o da aynı b*k'tan bir şey diye tahmin ediyorum. Kafamda darling ın the franxx ile yarışıyorlar deneyimlediğim en kötü anime hakkında bakalım hayırlısı. Kendine saygın var ise izlemeni önermiyorum. Eden aylar önce açtığım konuya birden animeye nefret dolu cevaplar yağmaya başladı onu anlamadım ben.

Neden aylar önce açtığım konuya birden nefret dolu cevaplar gelmeye başlanı onu anlamadım ben.

Neden aylar önce açtığım konuya birden nefret dolu cevaplar gelmeye başlanı onu anlamadım ben.
Hortlamış listemde yazayım dedim Ellie hocam.

Profil banner fotoğrafını atabilir misiniz hocam çok güzel duruyor oyuna aşık oldum tekrardan😍

Hortlamış listemde yazayım dedim Ellie hocam.

Profil banner fotoğrafını atabilir misiniz hocam çok güzel duruyor oyuna aşık oldum tekrardan😍
Buyrun hocam. 9C79DFC3-C4B2-4437-A508-73945189BE5D.jpeg

İzlenir. Çocukça diyenler içinse anime seinen yani yetişkin animesi kategorisinde.
Manga shonen jumpta yayınlandı ne senineni :D?

Bilmeyeneler için: Shonen Jump One Piece, Naruto, yeni olarak; Demon Slayer, Jujutsu Kaisen gibi ve bunun gibi birçok birçok gençlere (shonen genç demek) hitap eden mangaların ciltli olarak basılmadan önce resmi olarak Japonya’da yayınlandıkları dergidir.

bilmeyeneler için: Shonen jump One piece, Naruto, yeni olarak; Demon Slayer, jujutsu kaisen gibi ve bunun gibi birçok birçok gençlere (shonen genç demek) hitap eden mangaların ciltli olarak basılmadan önce resmi olarak Japonya'da yayınlandıkları dergidir.

"It was serialized in Shueisha's seinen manga magazine Weekly Young Jump from september 2011 to september 2014, with its chapters collected in 14 tankōbon volumes."

Wikipedia'da yazan bu ve buna dayanarak weekly shounen Jump'ta değil weekly young Jump'ta yayınlanmış bir seri kendisi. Yazana göre de weekly young jump seinen türünün yayınladığı bir dergi olarak geçmekte.

Animesinden 1. sezon dışında nefret etmiş birisi olarak (ilk sezonda aşırı iyi değildi fakat diğer sezonlara göre net daha iyidir), mangası animesine göre çok daha iyidir. Mangası animesine göre gerçekten daha çok "seinen" bir seri gibi hissettirmişti. Hikayesi ve kurgusu da gayet iyidir ve her ne kadar animesinden nefret etmiş olsam da ghoul konsepti aslına bakılırsa gayet ilgi çekici. Kaneki'nin bilinçaltındaki insan-ghoul kargaşası mangada çok daha iyi işleniyor. Ayrıca sadece bununla da sınırlı değil, animede mangadaki bırakın çoğu önemli sahneyi adapte etmemeyi, daha da ilerisine geçip bazı sahneleri değiştirerek, daha da kötü etmeyi başarmışlar animede. Animesi ile mangası arasında bir uçurum farkı var bu seride.

bilmeyeneler için: Shonen jump One piece, Naruto, yeni olarak; Demon Slayer, jujutsu kaisen gibi ve bunun gibi birçok birçok gençlere (shonen genç demek) hitap eden mangaların ciltli olarak basılmadan önce resmi olarak Japonya'da yayınlandıkları dergidir.

Hocam dikkatli okumanızı öneririm. Bu manga seinen bir manga. Ayrıca bu seri Shounen Jump'ta değil, Weekly Young Jump'ta yayınlanılmış bir seri. Weekly Young jump daha önce Elfen lied, Gantz, Liar Game, Usogui gibi seinenleri yayınlamış bir dergi.

Ayrıca seinen olmadığını bilmeden okumaya başlasanız bile bazı sahnelerde bu manganın seinen olduğunu anlayabileceğiniz kadar seinen ögeleri içeriyor. (vahşet, yarı çıplaklık, animesinde olmayan daha ağır hikaye işleyişi vb.)

İnternete yazacak olursan seinen kategorisinde sayıldığını görürsünüz.

İğrenç bir anime hitap ettiği kitleden belli böyle leş animeler yüzünden insanlar animelere ön yargı ile yaklaşıyor eğer 12 yaşında ya da 16 yaşında hayal dünyasında yaşayan bir ucubeysen izleyebilirsin onun dışına iğrenç.

O halde sen bir ucubesin çünkü animeyi son bölümlere kadar izlemişsin ve dediğin şey o kadar cahil olduğunu gösteriyor ki bu konularda...global'de sevilen animeler çok mu gerçekçi? Naruto, One piece, berserk, bakı vs slice of Life animeler mi? O zaman herkes 16 yaşında? Zaten animeler de o sahip olduğu hayal dünyası yüzünden seviliyor. Üslubunu düzeltmen lazım yoksa gerçek ucube sen olacaksın.

Geri
Yukarı