Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint alınır mı?

Yaver46

Picopat
Yer
Kahramanmaraş/Elbistan
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba oyun Epic Games'de indirime girmiş sizce alamaya değer mi ben çok videosunu gördüm çok hoşuma gitti daha da indirime girer mi beklemeli miyim? Deluxe ve standart paket arasında 25 lira oynuyor alırsam hangi paketi alayım arasındaki fark nedir?

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-15_215829009.png
    resim_2023-09-15_215829009.png
    635,4 KB · Görüntüleme: 108
Arkadaşlar merhaba oyun Epic Games'de indirime girmiş sizce alamaya değer mi ben çok videosunu gördüm çok hoşuma gitti daha da indirime girer mi beklemeli miyim? Deluxe ve standart paket arasında 25 lira oynuyor alırsam hangi paketi alayım arasındaki fark nedir?

Ben arkadaşlarımla ortalama 75 saat falan gömdüm eğlenceliydi bayağı. Tabii ki hikaye kasarsanıız ayrı ama takılayım sağa sola sıkayım görev yapayım ve daha iyi eşyalar peşinde koşayım derseniz bayağı uzun süre oynanıyor.

Bu oyunu oynamayı çok istiyordum, satın almıştım. Oyun ilk başladığında o kadar çok HUD ve yazı var ki ekranda, bir anda beni soğuttu. Silip bir daha girmedim. Bir göz atabilirsin.
Belki bir şans daha veririm...

Bunlar da oynarken yaptığımız birkaç poz çalışması. :D
1694805561319.png

1694805596700.png

1694805631366.png

Bu oyunu oynamayı çok istiyordum, satın almıştım. Oyun ilk başladığında o kadar çok HUD ve yazı var ki ekranda, bir anda beni soğuttu. Silip bir daha girmedim. Bir göz atabilirsin.
Belki bir şans daha veririm.

Hocam oyun içi HUD'ları ayarlayabiliyorsunuz hatta 0 HUD bile oynanıyor. Keşke silmeseymişsiniz.

Yorumumu yapadan önce oyunda 600+ saatim olduğunu söylemek istiyorum. Oyunu arkadaşlarınla co-op oynayacaksan, diğer bütün oyunlarda co-op oynadığında eğlenebileceğin gibi bunda da eğlenirsin bi ekstra olayı yok. Tek başına oynayacaksan hikaye tırt, yapay zeka spartan mod kurmadığın sürece vasat. İlla oyunu alıp oynayacağım diyorsan da immersive modda oynamanı, gear kasma işine girmemeni tavsiye ederim. Ayrıca ben oyunu tavsiye etmiyorum bence bu fiyatına değmez. Zaten bu oyun ubisoft'un umrunda değil, yabancılarla co-op yapıp raid'lere başladığında 90%'ının hileci olduğunu göreceksin ve başta bu adamlar nasıl bu kadar rahat hile kullanabiliyor diye garipsesen de sonradan neden böyle olduğunu anlıyorsun. Nasıl bu oyun ubisoft'un umrunda değilse, oyunda hile kullananlar da ubisoft'un umrunda değil çünkü oyunu oynayanların büyük çoğunluğu hileci olduğu için ubisoft bunları gözardı etmeyip banlasa, oyunda oyuncu kalmaz. Oyunun pvp kısmında çok fazla hileciye rastlamadım, taktiksel pvp seviyorsan denenebilir ama beni sarmadı, kaldı ki oyunun pvp kitlesi de azınlık sayılacak seviyede, çoğunlukla maç bulma süresi çok uzun ve genelde hep belli başlı tanıdık insanlarla karşılaşıyosun bunlar da oyunun salyalısı tipler olduğu için pvp kısmından da keyif almak için pek bir şansın olmuyor. Ayrıca oyunu neden önermediğimi daha detaylı olarak incelemek istersesen aşağıya steam üzerinden yaptığım yorumu atıyorum inceleyebilirsin.

Geri
Yukarı