Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 10-0x00000 hatası

a brad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuna girerken sunuculara bağlanılamadı diyor ve hiçbir türlü oyuna girdirtmiyor. Çözüm yolu varsa yazarsanız sevinirim.

Ubisoft'un kendi sitesinde böyle bir çözüm makalesi buldum.

Rainbow Six: Siege'de (PC) bağlantı sorunlarını giderme:

Sorun gidermenin derinliğine dalmadan önce, İnternet Servis Sağlayıcınızın (ISS) ve bağlantı hızını paylaşma şeklinizin oyunu nasıl deneyimleyeceğiniz konusunda büyük bir rol oynadığını anlamak önemlidir.

Oyun ve özellikleriyle genel bağlantınızı denemek ve geliştirmek için lütfen aşağıdaki adımları listelenen sırayla deneyin:

• Ağ donanımını sıfırlayın

• Kablolu bağlantıya geçin

• Yazılım çakışmalarını kontrol edin

• UPnP'yi etkinleştir
Lütfen ek bilgi ve bu özelliği etkinleştirme konusunda yardım için ISS'nize başvurun.

• Oyun tarafından kullanılan portları yönlendir
Rainbow Six: Siege için ihtiyacınız olan portlar aşağıdadır:

TCP: 13000, 13005, 13200, 14000, 14001, 14008, 14020, 14021, 14022, 14023, 14024
UDP: 6015

Bu adım, oyunla bağlantınız için bir Açık NAT oluşturmanıza da yardımcı olacaktır.

• Hosts dosyasını sıfırlayın

• DNS'yi temizle

Oyuna bağlantınızla ilgili sorunlar yaşamaya devam ederseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Arkadaşlar oyuna girerken sunuculara bağlanılamadı diyor ve hiçbir türlü oyuna girdirtmiyor. Çözüm yolu varsa yazarsanız sevinirim.

Ben genelde internet yavaşlığımdan o hatayı alıyordum sunuculara giriş yapamıyordum.
Ya kendi telefon internetimi PC ile paylaşıyorum ya da internetin düzelmesini bekliyorum ev internetim biraz sıkıntılı benim.

Geri
Yukarı