Tom Clancy's Rainbow Six: Siege almaya değer mi?

SeyitAli253

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel i7 12700h rtx 3050ti 1tb ssd
Oyun 229,00 TL fakat %60 indirimle beraber 91.60TL. Almaya değer mi zevkli oyun mu?

Hocam delisi çok fazla bu oyunun bir bağlandın mı bir daha bırakamıyorsun diyen çok oyuncu var.

Oynamasının önemi yok zevk verir mi bilmiyorum çok fazla tryhard var PC'nin başından kalkıp nefes almaya bile çıkmıyorlar

Oyun CS:GO, Valorant vb. gibi surekli kosarak sikmali falan bir oyun degil. Hatta oyunda ziplamada yok bir engelin onune gelmediginiz takdirde. İlk baslarda zorlanacaksiniz ama pes etmeyip oynamaya devam ederseniz cok zevkli bir oyundur. Duvarin kucucuk bir yerini kirip mukemmel bir aci yakalayip adam oldurdugunuzde filan cok keyifli oluyor. Oyunda 700 saatim var fakat oyuna tam elim alistiginda 100 saati gecmisti. Dedigim gibi ilk baslarda rage quit atmamamaniz lazim :D

Oyun CS:GO, Valorant vb. gibi surekli kosarak sikmali falan bir oyun degil. Hatta oyunda ziplamada yok bir engelin onune gelmediginiz takdirde. İlk baslarda zorlanacaksiniz ama pes etmeyip oynamaya devam ederseniz cok zevkli bir oyundur. Duvarin kucucuk bir yerini kirip mukemmel bir aci yakalayip adam oldurdugunuzde filan cok keyifli oluyor. Oyunda 700 saatim var fakat oyuna tam elim alistiginda 100 saati gecmisti. Dedigim gibi ilk baslarda rage quit atmamamaniz lazim :D

Valorant'ta atıyorum onda sn başı oyundan çıkarım :D

Oyunu öğrenmesi zor ama öğrendikten sonra bayağı keyifli. Özellikle mapler çok detaylı 360° etrafınızdan gelebiliyorlar. Cs Valo Dan farklı olarak 3 şarjör boşaltıp öldürememe olayları falan imkansiza yakın. Ama nerden geldiğini bilmediğiniz mermi/bombaya ölmeniz olası. Sıkıntı yok diyorsanız alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı