Tom Clancy's Rainbow Six Siege Crash Sorunu

fearleSword

Hectopat
Daha fazla  
Oyun bulduktan hemen sonra crash veriyor. Forumda da baktım, internetten de araştırdım, birkaç yöntem denedim ama olmadı.

Sistem:
Intel g3258.
AMD R7 250.
8 GB DDR3 RAM.

Çözümü var mıdır? Geçen sene de aynı sorunu yaşıyordum, tekrar indirip oynayayım dedim. Çözümünü bilen var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana dün oyundayken verdi crash hatasını arada sırada olabiliyor bu Uplay'in çözemediği bir sorun maalesef.Umarım hallederler çünkü ben dahil bütün oyuncuları bezdirmiş durumda.->Ha bu arada Akşam bedava oyununuzu almayı unutmayın ;)

Bana dün oyundayken verdi crash hatasını arada sırada olabiliyor bu Uplay'in çözemediği bir sorun maalesef.Umarım hallederler çünkü ben dahil bütün oyuncuları bezdirmiş durumda.->Ha bu arada Akşam bedava oyununuzu almayı unutmayın ;)
Hangi oyun :eek:

Bir yerde tek-çift çekirdek eski işlemcili bilgisayarlarda oyunu bulduğunda crash verdiğini okumuştum. Ve bu crash sorununa sahip birçok konuya rastlamıştım(R6 Facebook gruplarında). Arada güncellemelerden sonra bu hata sıkça gelebiliyor.

Maalesef çözüm işlemcinizi yükseltmek veya oyunu oynamamak olabilir. :(

Hocam genelde eski bilgisayarlarda oluyor bu sorun. Bende yaşıyordum bu sorunu çözümü de yok ne kadar yol denediysem de olmadı.
Bir yerde tek-çift çekirdek eski işlemcili bilgisayarlarda oyunu bulduğunda crash verdiğini okumuştum. Ve bu crash sorununa sahip birçok konuya rastlamıştım(R6 Facebook gruplarında). Arada güncellemelerden sonra bu hata sıkça gelebiliyor.

Ben de öyle düşünüyordum çift çekirdek olunca işlemci normal artık. Sanırım oyunu oynamamayı tercih edeceğim :( Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı