Tom Clancy's Rainbow Six: Siege FPS düşüklüğü

İşletim sistemi
Windows 10

zenin

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16GB
Ekran kartı
3050Tİ 4GB VRAM
İşlemci
İ5-11400H 2.70Ghz
Merhaba öncelikle, Rainbow oyununda sistemin iyi olmasına rağmen 80-100 arası FPS alıyorum ve oyunda ortalama FPS değerinin bayağı altında.
GPU kullanımım Max 6 7 oluyor oyunda yazana göre, grafik ayarları bölümünden Ultra performans seçtim ama maalesef etki etmedi.
V-Sync kapalı, FPS limiti yok.

Ekran kartı, işlemci, ram , hepsi alt görselde. Artı olarak oyun içi değerlerimi görebilirsiniz sol altta yüzde 6 kullanıyor ekran kartını.

Dosya Ekleri

• ksm4h5i.png
    ksm4h5i.png
    2,7 MB · Görüntüleme: 55
  • Adsız.png
    Adsız.png
    230,5 KB · Görüntüleme: 53
  • 1.png
    1.png
    242,1 KB · Görüntüleme: 40
  • das.png
    das.png
    234,4 KB · Görüntüleme: 48
O zaman bence bir temiz format atın dediğim gibi LTSC 2019 yüklerseniz iyi olur.
En performanslısı o şu an. Bende kendi laptop'um da kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sağ olun ancak windows 10 Formatını daha 1 hafta önce yapmıştım.

Sol altta yazan ekran kartı kullanımı değil. Ekran kartı %37 kullanılıyor. Darboğaz var. İşlemciyi meşgul eden bir program olabilir.

Oyun kapalıyken işlemciyi yoran bir şey göremiyorum.

Son düzenleme:
En düşükte bu şekilde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bende siege oynuyorum ve bu ayarları kullanıyorum bunu deneyip sonuç değişecek mi bir bak bakalım. Format'ı nasıl attın ayrıca driverları nasıl yükledin?

Bende Siege oynuyorum ve bu ayarları kullanıyorum bunu deneyip sonuç değişecek mi bir bak bakalım. Format'ı nasıl attın ayrıca driverları nasıl yükledin?

Sürücüleri NVIDIA'nin kendisinden yukledim. Ayarlara bakacagim teşekkürler.

Cihaz adaptöre bağlı mı?

Adaptor dedigin şarj cihazi ise evet bağlı.

Geri
Yukarı