Tom Clancy's Rainbow Six: Siege FPS düşüklüğü

onureyb

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben yıllardır R6 oynayan biriyim. Fakat bugünlerde bir sorun yaşıyorum. PC bazen ana menüde bazen de 4 maçta bir FPS düşüklüğü yaratıyor fakat bu olay 1 maç sonra tekrar normale dönüyor. PC ile alakalı mıdır yoksa oyunla mı?

Arkadaşlar merhaba. Ben yıllardır R6 oynayan biriyim. Fakat bugünlerde bir sorun yaşıyorum. PC bazen ana menüde bazen de 4 maçta bir FPS düşüklüğü yaratıyor fakat bu olay 1 maç sonra tekrar normale dönüyor. PC ile alakalı mıdır yoksa oyunla mı?

Şarjda oyna Fortnite'de 50 FPS'den şarja takınca 150-180 falan oluyordu FPS.

R6 sürekli güncelleniyor, son yıllarda gelen doku, gölge vs. paketleri ile oyun başta olduğundan çok daha fazla sistem gereksinimi istiyor. Öyle ki geçen sene oyuna Vulkan desteği geldi. Vulkan desteği gelmeseydi şu an birçok kişi oyunu oynayamayacaktı.

Bilgisayarınızın özelliklerini paylaşınız.

Tipik laptop, hayvani bir işlemci ve dandik bir ekran kartı...
Bilgisayar 2-3 yıllık kardeşim işlemci 7. nesil
Tipik laptop, hayvani bir işlemci ve dandik bir ekran kartı...
Ha aynı zamanda o zamanlar RTX teknolojisi yoktu GTX vardı ve oyun bilgisayarlarının özellikleri böyleydi bunu da düşün tamam mı?

Bilgisayar 2-3 yıllık kardeşim işlemci 7. nesil

Ha aynı zamanda o zamanlar RTX teknolojisi yoktu GTX vardı ve oyun bilgisayarlarının özellikleri böyleydi bunu da düşün tamam mı?
Neden böyle gereksiz triplere girdiğinizi bilmiyorum ama, işlemciniz ekran kartınıza oranla daha güçlü. Genelde laptoplarda böyle oluyor. Ayarları düşürmeyi deneyin, yük mümkün olduğunca işlemcide olmalı.

Neden gereksiz triplere girdiğinizi bilmiyorum ama, işlemciniz ekran kartınıza oranla daha güçlü. Genelde laptoplarda böyle oluyor. Ayarları düşürmeyi deneyin, yük mümkün olduğunca işlemcide olmalı.
Tribe falan girmedim, girdiysem de kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı