Çözüldü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege grafik ayarlarımı kaydetmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

grajjj

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi; Rainbow Six: Siege oynuyorum, y7s1'in sonlarında başladı böyle bir şey. Grafik ayarlarım bir anda kafasına göre yükseliyor. Her gir çık yaptığımda tüm ayarlarım garip bir şekilde yükseliyor. Kendi ayarlarımı yapıyorum, oynuyorum. Çıktığımda ise; "bulut kayıtları eşleştirilemedi" hatası alıyorum, tekrar girdiğimde yine grafikler puf.
Yardım ederseniz çok makbule geçer, iki aydır bu durumdayım.

Söyleyecekler için: Ubisoft hesabımdan çık/gir yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
o yüzden dosya doğrulaması nasıl yapılır bilmiyorum.
Ubisoft Connect üzerinde de dosya doğrulama sistemi mevcut. Kütüphane üzerinden yapabilirsiniz.
Denetimli klasör erişimi nasıl açıyoruz?
Arama'ya yazarsanız direkt karşınıza çıkacaktır zaten.
Ayrıca oyunu Ubisoft'dan silip, Steam üzerinden yüklersem (önce epicten indirdim, ubisofta bağladım. sonra silip ubisofttan indirdim, bu ay steamden aldım ve yüklü değil.) bu ilerlemelerim (level/rank/battlepass) kalır mı? Yani Steam'den indirdiğimde yine bu hesap olur mu?
Kalır. Oyun ilerlemeleri Ubisoft hesabı üzerine kaydettiği için, aynı Ubisoft hesabını girdiğiniz sürece devam edebilirsiniz.
Dosya doğrulaması yaptınız mı?
Windows'ta "Denetimli klasör erişimi" ayarınız açık mı?
Steamden indirmedim o yüzden dosya doğrulaması nasıl yapılır bilmiyorum. Denetimli klasör erişimi nasıl açıyoruz?

Ayrıca oyunu Ubisoft'dan silip, Steam üzerinden yüklersem (önce epicten indirdim, ubisofta bağladım. sonra silip ubisofttan indirdim, bu ay steamden aldım ve yüklü değil.) bu ilerlemelerim (level/rank/battlepass) kalır mı? Yani Steam'den indirdiğimde yine bu hesap olur mu?

o yüzden dosya doğrulaması nasıl yapılır bilmiyorum.
Ubisoft Connect üzerinde de dosya doğrulama sistemi mevcut. Kütüphane üzerinden yapabilirsiniz.
Denetimli klasör erişimi nasıl açıyoruz?
Arama'ya yazarsanız direkt karşınıza çıkacaktır zaten.
Kalır. Oyun ilerlemeleri Ubisoft hesabı üzerine kaydettiği için, aynı Ubisoft hesabını girdiğiniz sürece devam edebilirsiniz.

Çözüm
Hocam durum çok karmaşık o yüzden bir Facebook grubunda sordum, ss atayım sizde bir anlayın tam olayı, eğer kalıyorsa yarın ilk iş sileceğim.
Eki Görüntüle 1334253
Steam'den indirmen bir şeyi değiştirmeyecek, yine Ubisoft hesabındaki ilerlemeni Ubisoft Connect üzerinden oynayacaksın. Steam'i sadece aracı olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı