Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Stan Sana

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu 1-2 ay öncesinden almıştım şu günlerde oynamaya karar verdim ama oyuna girdiğimde maç eşleştirme sonrası gelen yükleme ekranında oyun çöküyor. Arkadaşlarım oyunun bana operatör vermediğini ondan dolayı böyle olduğunu söylemişti. Bu hatayı nasıl düzeltmeliyim? Steam destek yardımcı olmadı Ubisoft'un da olacağını sanmıyorum.

Yükleme ekranında bazı arkadaşlarımın oyunu sizin gibi çöküyordu. Fakat onların sorunu yüklenmeyen birkaç operatör görselinden dolayıydı dosyaları doğruladıklarında düzeliyordu. Ubisoft desteği yazdığınız her konuda yardımcı olmaya çalışıyor en azından bana öyle denk geliyor. Fakat klasik Ubisoft ne kadar yardımcı olabilirler bilemiyorum.

Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma bu linkten hata raporu oluşturup buraya atarsanız belki bu raporu okumayı bilen bir arkadaş sorununuzu söyleyebilir.

Merhaba arkadaşlar. Tom Clancy's Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununu 1-2 ay öncesinden almıştım şu günlerde oynamaya karar verdim ama oyuna girdiğimde maç eşleştirme sonrası gelen yükleme ekranında oyun çöküyor. Arkadaşlarım oyunun bana operatör vermediğini ondan dolayı böyle olduğunu söylemişti. Bu hatayı nasıl düzeltmeliyim? Steam destek yardımcı olmadı Ubisoft'un da olacağını sanmıyorum.
Dosya doğrulama yap,Ekran kartını ve sistemi güncel tut.Eğer operatörden diyorlarsa beraber bir müddet terorist avı yap iki operatör alacak kadar para biriktir bir saldıran bir savunan o zaman oynarsın.

Operatörden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Zaten belirli bir seviyeye kadar dereceli veya derecesiz gibi maç türlerine giremiyorsunuz. Bu da hızlı karşılaşma veya yeni gelen modlarına girebileceği anlamına geliyor. Buralarda hiç operatörünüz yoksa zaten çaylak seçebiliyorsunuz veya oyun size otomatik olarak çaylak veriyor. Eğer böyle bir sebepten ötürü çöküyorsa gerçekten çok saçma diyecek bir şey bulamıyorum. Son olarak terörist avının adı değişti eğitim alanı oldu burada tek başınıza girmeyin çünkü tek girdiğinizde çok az para veriyor mümkünse 1 arkadaşınızla veya çevrimiçi olarak girin.

Yükleme ekranında bazı arkadaşlarımın oyunu sizin gibi çöküyordu. Fakat onların sorunu yüklenmeyen birkaç operatör görselinden dolayıydı dosyaları doğruladıklarında düzeliyordu. Ubisoft desteği yazdığınız her konuda yardımcı olmaya çalışıyor en azından bana öyle denk geliyor. Fakat klasik Ubisoft ne kadar yardımcı olabilirler bilemiyorum.

Process Monitor ile Hata Raporu Oluşturma bu linkten hata raporu oluşturup buraya atarsanız belki bu raporu okumayı bilen bir arkadaş sorununuzu söyleyebilir.

Teşekkürler sorunu çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Operatörden kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Zaten belirli bir seviyeye kadar dereceli veya derecesiz gibi maç türlerine giremiyorsunuz. Bu da hızlı karşılaşma veya yeni gelen modlarına girebileceği anlamına geliyor. Buralarda hiç operatörünüz yoksa zaten çaylak seçebiliyorsunuz veya oyun size otomatik olarak çaylak veriyor. Eğer böyle bir sebepten ötürü çöküyorsa gerçekten çok saçma diyecek bir şey bulamıyorum. Son olarak terörist AVI'nın adı değişti eğitim alanı oldu burada tek başınıza girmeyin çünkü tek girdiğinizde çok az para veriyor mümkünse 1 arkadaşınızla veya çevrimiçi olarak girin.

Kanka bende meşhur hatayı veriyor. İki kere oldu, ilkinde VPN acıp düzelttim. İkincisinde VPN deneme süresi dolmuştu, şimdi VPN uygulamalarında internet bağlantınızı kontrol edin yazıyor, nasıl halledebilirim?

Geri
Yukarı