Tom Clancy's Rainbow Six: Siege güzel mi?

En son 40GB Flores güncellemesi geldi ve şu an indirim döneminde.
Oyun indirim dönemindeylen oynanmayacak hale geliyor, dalgalı ping'e sahip olan birisi varsa şüpheleniyoruz çünkü hile olma olasılığı çok yüksek.
Oyun gerçekten oynanış olarak güzel ama Unranked ve Ranked'da hileler server kick attığı maçlar bile oluyor.
Toparlamak gerekirse BattleEye kullandığı sürece Ubisoft oyunu düzeltemez.
Oyundaki KD 1.'si 53KD'e sahip ve hile olduğunu kanıtlanmasına rağmen banlanmıyor. Ban sistemi de yok yani.
Rank: Gold KD: 0.87

Crysis serisini yıllar önce bitirdim, tekrar dönmek isteyecek kadar aklımda yer edinmemiş açıkçası. Şu EA Play-Xbox Game Pass entegrasyonunu bekliyorum BF5 için.

Rainbow Six ben ta ilkokuldayken okul bilgisayarında görüp vurulduğum (1999), en son da 2000'lerin başında Vegas'ını oynadığım bir oyun serisi. Geri dönmek güzel olurdu.

Valorant'taki gibi koşarken scope bile açmadan hs atma olayı yok. Bu oyunda kazanmak istiyorsanız stratejik oynamalı ve scope kullanmalısınız. Takım olarak oynamak çok önemli. Şahsen valorant'tan kat kat daha fazla zevk alıyorum oynarken.

Call of Duty Modern Warfare serisini oyna bir bölümde ağlarsın kesin çok sarmıştı beni. Ghost kalbimde yaşıyorsun dostum :(
Valorant'taki gibi koşarken scope bile açmadan HS atma olayı yok. Bu oyunda kazanmak istiyorsanız stratejik oynamalı ve scope kullanmalısınız. Takım olarak oynamak çok önemli. Şahsen Valorant'tan kat kat daha fazla zevk alıyorum oynarken.

Valorant'ta hack açayım derken bilgisayarı bozan birini biliyormusun hatta foruma yazdı rezil oldu :)

Mükemmel. 100 üstü saatim var ama daha operatörleri tam bilmiyorum öyle bi oyun :D.

Çok güzel bir oyun. 600 saatim var neredeyse. Şu an bile oynuyorum boyutu ise bayağı düştü.
1616081576613.png

45 GB.

Yeni konular

Geri
Yukarı