Tom Clancy's Rainbow Six: Siege indirme boyutu

humanıstcellat

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Bir Garip Öğrenciyim...
Öncelikle selamlar, R6 Siege Siege satın aldım ancak şöyle bir problemimi dile getirmek istiyorum. Arkadaşlar bu oyunun indirme boyutu 160 GB benim bunu indirebilmem mümkün değil. Biraz araştırma yapınca oyunun indirme boyutunun 57GB olduğunu öğrendim bende neden 160 GB? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Öncelikle selamlar, R6 Siege Siege satın aldım ancak şöyle bir problemimi dile getirmek istiyorum. Arkadaşlar bu oyunun indirme boyutu 160 GB benim bunu indirebilmem mümkün değil. Biraz araştırma yapınca oyunun indirme boyutunun 57GB olduğunu öğrendim bende neden 160 GB? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Hocam indirirken yanlış bilmiyorsam 70-50 gb indiriyorsunuz sonra rar'dan dosya çıkarmış gibi yükseliyor nedenini bende bilmiyorum.

Nereden satın aldınız? Epic'den ise ilk başta Epic indiriyor, sonra Ubisoft Connect üzerinden tekrar indiriyorsunuz. Epic eski sürümü indiriyor diyebilirim. Steam'den veya direkt Ubisoft Connect'ten indirirseniz böyle bir sorun yaşamazsınız.

Güncellemeler gelir ve güncellemezler ise kapladığı alan 57 GB yazar orda. Onun dışında oyunu indirirken 57 GB yazıyorsa sıkıştırılmış dosyaları indiriyordur. İndirince de açıcaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı