Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyundan atıyor

CaptGimp

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Her zaman ki gibi R6 oynuyordum ve karşılaşma başladıktan sonra oyundan beni bir kere attı ve hata verdi. Çokça internette çözüm aradım. En son oyunu silip tekrar yükledim. Tam çözüldü zannederken yine aynı hata ile oyundan attı. Hata şu:

Removed From Match

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege eror code: [2-0x00019008] [dda947bfObcc67f3]
You have been kicked out of the Game by BattlEye. Reason: Corrupted Memory.

Hata bu şekilde arkadaşlar. Karakter seçiminden sonra maç başlarken oyundan atıp bu hatayı veriyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

RAM'lerinle ilgili sorun olabilir. Dual ram kullanıyorsan kılavuza göre takmalısın.

Bunlarda sorun yoksa RAM'i kullanan programları kapatıp denemelisin.
Ramler kılavuza göre takılı.
AutoHotKey gibi programlar veya makro kullanıyorsanız bu sorun oluşabilir.
Kullanmıyorum. Daha önce hiç yüklemedim bile.
R6 Vulkan'ı denedin mi?
Şimdi denedim. Yine aynı hatayla attı.

Hata muhtemelen kullanılan bir programla alakalı çünkü bir şey R6'nın kullandığı adreslerdeki değerleri ya değiştiriyor ya da üzerine kendi değerlerini yazıyor. Anti-virüsü full kapatıp dener misin?

Dostum aynı hatayı alıyordum son Update'den beri. Bazı kişiler Dragon Center'den dolayı olduğunu söylüyor çünkü son zamanlarda birazcık sapıttı. Araştırdığım kadarı ile çoğu kişi Windows'u güncelleyince düzeldiğini söylüyor. Bu sıkıntı genel olrak çoğu kişide var şu an büyük ihtimalle yakında çözerler. Bu sorunun önceki versiyonlarında (1 ila 2 yıl önceki) bazı kişiler NVIDIA grafik kartlarının sürücülerini güncelleyince almış. Bazı programlar vasıtası ile eğer sende rollback yaparsan Drive'ını çözülebilir.

Dostum aynı hatayı alıyordum son Update'den beri. Bazı kişiler Dragon Center'den dolayı olduğunu söylüyor çünkü son zamanlarda birazcık sapıttı. Araştırdığım kadarı ile çoğu kişi Windows'u güncelleyince düzeldiğini söylüyor. Bu sıkıntı genel olrak çoğu kişide var şu an büyük ihtimalle yakında çözerler. Bu sorunun önceki versiyonlarında (1 ila 2 yıl önceki) bazı kişiler NVIDIA grafik kartlarının sürücülerini güncelleyince almış. Bazı programlar vasıtası ile eğer sende rollback yaparsan Drive'ını çözülebilir.

Ne yaptıysam sorunu çözemedim, siz çözebildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı