Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyunu öğretecek arkadaş

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Herkese iyi forumlar. Gerici arkadaşlardan kurtulunca hep Valorant ve CS:GO oynamayı bıraktım ve bir sürü oyun aldım ama R6 Siege oynamayı çözemedim. 10 dakika falan oynamışımdır botlarla birlikte. Bana oyunu öğretecek ya da birlikte öğrenebileceğimiz birisi varsa ekleyin, birlikte akşam 7'den sonra oynayalım.
Discord ismim: EmperoR4231#1607

Son düzenleyen: Moderatör:
Operatörleri tanımak ve haritaları ezberlemek her şeyden önemli, ondan sonrası gelir. Oyun tecrübe üzerine kurulu desem yanlış olmaz. Bana da oyun arkadaşı lazım 🤭

İşte operatörler ne bilmiyorum. CoD'daki gibi her karakterin kendine ait görevi mi var?

İşte operatörler ne bilmiyorum. CoD'daki gibi her karakterin kendine ait görevi mi var?
Görev değil de, her karakterin kendine özel cihaz ve özellikleri var. Haritaya göre farklı operatörler seçebilirsiniz. Her maç farklı bir tecrübe kazanarak taktiklerinizi geliştiriyorsunuz. Yalnızca oynayarak öğrenmeye çalışmak yerine, YouTube'dan operatörler hakkında videolar izleyerek de oyun öncesi bir kaç şey öğrenebilirsiniz. Örneğin oyun sırasında karşı tarafta Sledger gördüğünüz zaman, bu adamın bomba odasına kırılabilir duvarı kırarak girebileceğini tahmin edip, ona göre pozisyon alırsınız.

Görev değil de, her karakterin kendine özel cihaz ve özellikleri var. Haritaya göre farklı operatörler seçebilirsiniz. Her maç farklı bir tecrübe kazanarak taktiklerinizi geliştiriyorsunuz. Yalnızca oynayarak öğrenmeye çalışmak yerine, YouTube'dan operatörler hakkında videolar izleyerek de oyun öncesi birkaç şey öğrenebilirsiniz.

Valorant ajanları gibi yani?

YouTube ve twitchde aktif olan Reembey diye birisi var. Videolarını izlemeni öneririm. Kendisi oyunun ilk çıktığı zamanlardan beri oynayan birisi.

YouTube ve Twitch'de aktif olan Reembey diye birisi var. Videolarını izlemeni öneririm. Kendisi oyunun ilk çıktığı zamanlardan beri oynayan birisi.

Videolardan bakarak oynamak beni çok sarmıyor. Biriyle oynarken ya da kendim farkedince şaşırmak daha eğlenceli :D

Tabii ki hocam en iyisi öyle zaten ama tecrübeli birisi olduğu için yaptıkları ve söyledikleri şeyler işinize yarayacaktır. Verdiği taktikler falan var. Yine de size kalmış bir şey.

Bakacağım teşekkürler.

Geri
Yukarı