Tom Clancy's Rainbow Six: Siege sürüm yükseltme

Yer
Hawaii
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Radeon Rx 570
AMD Ryzen 5 2600
CORSAIR 8X2 16 GB Vengeance
Samsung 860 Evo 500GB
Meslek
Back End Developer
R6'da operatör açmak gerçekten çok kanser. Ben de normal sürümü aldım zamanında bunu Gold'ya da Deluxe yükseltmek istiyorum. Bu mümkün bir şey mi?

ben zamanında yapmıştım. standart edition'ı satın alıp bir süre sonra indirimlerde deluxe edition'ı tekrar satın almıştım. deluxe edition içerikleri hesabıma eklenmişti(operatörler dahil) hala geçerli mi bilmiyorum

Hocam peki kendim açmalı mıyım yoksa bir miktar yatırım yapıp belli karakterleri mi açmalıyım karar veremiyorum.

Kendi oynayış tarzını tanı. Ona göre açarsın. Bir atak bir defans açmak en mantıklısı bana göre. Çok iyi oynayacağını düşündüğün varsa açabilirsin direkt. Operatör denemek istiyorsan, interneti kapayıp oyuna girdiğinde tüm operatörler açık oluyor. Eğitim alanı (Terrorist Hunt)'ta oynayarak deneyebilirsin onları.

Madem para vermeyi gözden çıkardınız tüm operatorlerin satıldığı bir deste vardı diye hatırlıyorum ona bakın isterseniz, veya şu epicteki son kupon ile ultimate sürüm (tüm operatorlerin açık olduğu) 60TL ye alınabiliyor onu değerlendirebilirsiniz.

Parayı basıp birden fazla operatör açan ve hala haritada merdiveni, aşağıyı, yukarıyı arayan arkadaşlarım var. Bana göre soracak olursanız haritaya ne kadar hakim olduğunuz ve bu oranda paralel olarak operatörlerinde sırayla açılmasını daha doğru buluyorum. Eski oyuncular her haritayı oynuyordu, şimdi dereceli maçlarda çoğu oyuncu yeni haritalara hakim olmadıkları için direk banlıyorlar.

Ben zamanında yapmıştım. Standart Edition'ı satın alıp bir süre sonra indirimlerde Deluxe Edition'ı tekrar satın almıştım. Deluxe Edition içerikleri hesabıma eklenmişti(operatörler dahil) hala geçerli mi bilmiyorum.

Olmuyor hocam.
Cevaplayan ilgilenen herkese teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    28,8 KB · Görüntüleme: 36
Madem para vermeyi gözden çıkardınız tüm operatorlerin satıldığı bir deste vardı diye hatırlıyorum ona bakın isterseniz, veya şu epicteki son kupon ile ultimate sürüm (tüm operatorlerin açık olduğu) 60TL ye alınabiliyor onu değerlendirebilirsiniz.
Steam'den aldığım oyunu bu epic'teki fırsat ile birleştirebiliyor muyum ? Her türlü Ubisoft Launcher'ına bağlanıyor ama upgrade oluyor mu ?

Geri
Yukarı