Tom Clancy's The Division Beta Fullscreen Sorunu

Swingy

Kilopat
Daha fazla  
The Division beta indirdim. Fullscreen yapınca çalışmayı durdurdu hatasını veriyor ama windowed fullscreen de sorunsuz çalışıyor. Ancak malum fullscreen olmadığı için istediğim fps değerini yakalayamıyorum. Bence sorun Nvidia Optimustan kaynaklı ilk çalıştırdığımda açılmamıştı Nvidia denetim masasından oyunu ekledim ve yüksek performanslı Nvidia işlemcisini seçerek çalıştırmıştım ama fullscreen olmuyor. Alt + Tab yaptım olmuyor. Sağ tıklayıp özelliklerden tam ekran yaptım olmuyor. Config ayarlarından yapılabilir mi acaba bilen var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt (sol) + Enter dene.

Alt + Enter denedim. Yanlışlıkla Alt + Tab yazmışım. Bir gelişme ekleyeyim. Oyun sadece 1920x1080 fullscreen olmuyor. Şuan 1600x900 ile oynuyorum fullscreen. Borderless windowda lowda oynamak yerine 1600x900de medium ayarlarla aynı fps alıyorum. Bundan sonraki tek isteğim işte 1920x1080 çalıştırmak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı