Tom Clancy's The Division nasıldır?

161553

Hectopat
Makaleler
1
Geçende ücretsize düşmüştü. Birazını indirdim ama tamamlamadım. Daha 10 GB var indirmenin bitmesine. Genelde FPS türü seviyorum. Oynamaya değer mi yoksa direkt indirmeyi iptal edip sileyim mi?

Arkadaşın yoksa oynanmaz bence kendimden örnek vermem gerekirse yaklasık 30-35 saat oynadım tek basıma ve öyle bosslar varki tek öldürmen imkansız gibi bir şey ya trolleyen adamlarla ya da hilelerle beraber oynamak zorunda kalıyorsun.

Division serisi 2 kişi bile zevkli değil laf dinleyen arkadaşın yoksa daha da kötü komut dinlemez yardıma gelmez saglam ekip lazım.

Geçen sene bile end game modlara giremiyordun oyuncu eksikliği yüzünden. Serverde 3-5 kişi oluyordu onlar da takılıyordu kafalarına göre. İkinci oyun daha güzel bence onu dene ama onda da DLC alman gerekiyor end gamei görmen için.

Division 2 çıkmadan arkadaşla 50 saate yakın oynamıştık. Belli bir yerden sonra oyunun sürekliliği için DLC’ler olmazsa olmaz. Ücretsiz olduğu için şans verilebilir ama sunucuların çok dolu olacağını söyleyemem

Geçende ücretsize düşmüştü. Birazını indirdim ama tamamlamadım. Daha 10 GB var indirmenin bitmesine. Genelde FPS türü seviyorum. Oynamaya değer mi yoksa direkt indirmeyi iptal edip sileyim mi?

Ubisoft etkinlikle ücretsiz hale getirdiğinden büyük oyuncu kitlesi artışı olacaktır kanaatimce. Yeni indirmeye başladım bende Division'u. Bence bir indir, incele.Ya da YouTube'den bir kaç video izle, hoşuna giderse oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı