Tomb Raider 2013 ile Tomb Raider GOTY Edition'un arasındaki fark nedir?

Eric Wright

Centipat
Yer
Compton
Daha fazla  
Epic Games bir ara Tomb Raider Trilogy vermişti bedava olarak ve paketin içindeki 2013 oyunu GOTY Edition olarak geçiyordu. Steam'de GOTY olmayan versiyona sahibim. Hangisini indirmeliyim? Aralarındaki fark ne?

DLC'ler vardır yılın sürümünde bence.
1675444301988.png

GOTY sürümü içerisinde tek ve çok oyunculu için görsel öğeler. Ayrıca çok oyunculu için haritalar var. Normal versiyonu da oynayabilirsiniz. Epic Games oyun indirme ve çalıştırma deneyiminde halen vasat.

2023-02-03_20-13.png

GOTY sürümü içerisinde tek ve çok oyunculu için görsel öğeler. Ayrıca çok oyunculu için haritalar var. Normal versiyonu da oynayabilirsiniz. Epic Games oyun indirme ve çalıştırma deneyiminde halen vasat.

Eki Görüntüle 1656055
Katılmıyorum, ne bu epic nefreti ya. 1 kere bile sorum yaşamadım her zaman indirip siliyorum oynuyorum.

Epic Games nefretim yok. Kupon indirimlerinde falan rahat 10-15 tane oyun almışımdır. Ama maalesef başlatıcı, indirme sorunları falan halen devam ediyor. Steam kadar kusursuz bir deneyim sunmuyor.

EA oyunları ve Ubisoft oyunlarını yükledikten sonra tekrar kendi başlatıcılarından indirme gibi bir şey gördüm. Sonra oyunları kaldırıp, EA ve Ubisoft üzerinden de hiç Epic Games başlatıcısına gerek kalmadan indirebildiğimi fark ettim. Sadece EA, Epic Games başlatıcıdan oyunu çalıştırırken veri istiyor.

Disco Elysium ve Hades'i indirirken, indirme sistemindeki yavaşlıktan dolayı uzun süre de bekledim. Ya indirme sistemi ya da sunucuları yeterli seviyede değil.

Epic Games bu sorunlarını, ücretsiz oyun dağıtarak kullanıcıya kendini savundurtacak bir zemin hazırlıyor. Bu kafa yapısı ya da rekabeti artırması hatalarını görmezden geleceğim bir ortam oluşturmuyor. Aynı sorunları Steam'da yaşasam yine şikayetçi olurum. Mesela bu rekabetten sonra Steam'ın mağazadaki yenilikleri, sitenin kullanımını tam tersi daha da kötüleştirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı