Tomb Raider 2013 oynanır mı?

Alikaplan801

Decipat
Makaleler
7
Tomb Raider (2013) oyununu DLC'leri ile birlikte oynamayı düşünüyorum. Nasıl bir oyundur? Oynayan arkadaşlar memnun kaldı mı? Kaç saattir?

Benim PC'de ekran kartından dolayı takılmalar oluyordu ondan fazla oynamadım, ama bilgisayarı kaldıranlar için güzel bir hikaye oyunu.

Hocam tavsiye ederim. Ben çok fazla haritayı gezmedim veya haritada olan bazı şeyleri araştırmadım. Ben oynadığımda toplamda 7.6 saat gibi kısa bir sürede bitti.
Adsız.png

Tost makinesi sistemimde dahi oynamış olduğum bir oyun ve şu anda da Steam kütüphanemde durur. Bence zaman ayırmaya değer, gayet güzel bir oyun. Zaten çok fazla zamanınızı almaz arkadaşların dediği gibi en fazla 10 küsür saat.

Nefret edenleri olmasına şaşırdığım bir oyun serisi. Benim çok hoşuma gitmişti. Bence oynanır, beğenirseniz diğer 2 oyunuda güzeldir hikaye bağlamı açısından. 8 saatte bitirmiştim galiba. Keşfederek oynarsanız daha da artar süre. Gayet güzel oyun.

Nefret edenleri olmasına şaşırdığım bir oyun serisi. Benim çok hoşuma gitmişti. Bence oynanır, beğenirseniz diğer 2 oyunuda güzeldir hikaye bağlamı açısından. 8 saatte bitirmiştim galiba. Keşfederek oynarsanız daha da artar süre. Gayet güzel oyun.
Peki diğer oyunlarını da oynamaya gerek var mı? Anniversary, Legend gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı