Tomb raider almaya değer mi?

Gamer12

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Tomb Raider Steam'da %75 indirime girdi biliyorsunuzdur belki. Önerir misiniz hazır indirimdeyken?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle almalısın. Ben de yaz indirimlerinde almıştım. Bitirdim oyunu. Harika bir oyun. Aksiyon hiç bitmiyor. Çok derin bir hikayesi var. Verdiğin paraya değer yani.

Multiplayer falan umut edeceksen, onu bir unut derim. Oyunun DLC paketleri ile gelen haritalarda oynayan 3-5 adam bulursan anca. Onun dışında aldığında, sadece hikaye için almış olacaksın. Ha multiplayer da şansını yine dene. Adam çıkarsa, uzun süre oynarsın.

Oyun oynanış ve hikaye bakımından önceki serilerine benzemiyor. Normalde Tomb Raider'ı önceden oynamışsan, sürekli maceradan maceraya korkmadan dalan bir Lara ile oynamışsındır. Ama bu oyunda ilk başlardaki o çekingen biraz da korkak Lara oyun bitiminde ne hale geliyor :). Gelişimini gerçekten görebiliyorsun. Lara Croft'un nasıl korkusuz Tomb Raider olduğunu anlatıyor. Multiplayer oynamadığımdan onun için bir yorum yapamam. Fakat genel itibariyle hazır %75 ucuzlamışken; kesinlikle alman ve koleksiyonuna katman gereken oyunlardan.

Tomb Raider, AC serisi bu oyunlar benim fikrimce SP için alınmalı zaten. Diğer arkadaşlarında dediği gibi MP sarmadı beni de. Ancak SP oynadığımda müthiş bir haz aldım oyundan, tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı