Tomb Raider serisinin en iyi oyunu nedir?

Bu arada hocam Shadow of the Tomb Raider oynamadan önce bahsettiğim iki oyunu oynadınız mı? Yazınızdan oynamamış havası sezdim de biraz... 😅

Bu arada hocam Shadow of the Tomb Raider oynamadan önce bahsettiğim iki oyunu oynadınız mı? Yazınızdan oynamamış havası sezdim de biraz... 😅
evet ilk defa tomb raider oynuyorum :) Oyunlarla yeni tanıştım denilebilir. Benim aşırı hoşuma gitti hikayesi, bulmacaları, grafikleri, macerası vb... Ama herkes gömünce ilginç geldi biraz :D

evet ilk defa tomb raider oynuyorum :) Oyunlarla yeni tanıştım denilebilir. Benim aşırı hoşuma gitti hikayesi, bulmacaları, grafikleri, macerası vb... Ama herkes gömünce ilginç geldi biraz :D
İlk bahsettiğim iki seriyi oynamadan ilk olarak Shadow of The Tomb Raider oynamak biraz sıkıntı olur. Keşke öyle yapmasaydınız ama yeni tanışmışsınız oyunlarla normal karşılarım. Tomb Raider 2013 ve Rise of The Tomb Raider'ı bizzat oynayın hocam. Çok şey kaçırırsınız Shadow of The Tomb Raider oynayan biri olarak. Tomb Raider 2013 ve Rise of The Tomb Raider'a göre gömmeleri normaldir sanırım. Hiç oynamadım dediğim gibi.

Son düzenleme:
Tomb Raider 2013 ve Rise of The Tomb Raider güzel oyunlardı. Shadow of Tomb Raider'ı da bitirdim ama diğerleri kadar iyi değildi.

Ben ilk olarak Rise, sonra Shadow en son 2013 oynadım. En sona bıraktığım için çok pişman oldum. Çünkü çok sıkıldım (1 ayda bitirdim oyunu). Sebebi ise diğerlerinde yaptığım her şeyi bunda da yapmam. Bu arada oyun kötü değil sonradan gelenler bunun grafik modlu versiyonları. İlk olarak 2013 oynayın hemen her görevde yeni silah, yeni mekanik vs. ekleniyor. Oyunda hiç tekrar yok. Abilerini ilk olarak deneyimlediğim için bana aynı geldi ve mükemmel oyundan sıkılmama sebep oldu. Siz de yaşamayın bu durumu.

TR 2013'ten başlayarak Rise ve sonra Shadow olarak taçlandırsan daha güzel olur. Arkadaşımız benim incelememi de göstermiş sağ olsun. Gerçekten iyi oyundu.

@grif0n Ben de şu sıralar Shadow of the Tomb Raider oynuyorum. 2013 ve 2016'da çıkanlara göre daha çok bulmacalarla ilerlediğimiz bir oyun olmuş. Diğer oyunlarda aksiyonun, çatışmanın da ayrı zevki vardı.

Ama gömülecek kadar kötü oyun değil. Aksine, bulmacaları aşırı zevkli.

Son oyun aslında iyi de paragöz herifler tomblari parayla satıyorlardı. Deli oldum onu görünce. oyun dünyasının geldiği hale bak

Geri
Yukarı