Tomb Raider vs Beam.NG Drive

RzExfeL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sizce başlıktaki oyunlardan hangisini almalıyım? Şu anda kartta 40 TL var. Biliyorum ikisi farklı türden oyunlar ama karar veremedim hangisini alsam. Önceden Tomb Raider'ın hiçbir oyununu oynamadım.

Merhaba. Sizce başlıktaki oyunlardan hangisini almalıyım? Şu anda kartta 40 TL var. Biliyorum ikisi farklı türden oyunlar ama karar veremedim hangisini alsam. Önceden Tomb Raider'ın hiçbir oyununu oynamadım.
Ben de beam.ng drive almak istiyorum. Ama oyunun yapısı gereği bir kaç saat oynanacak gibi. Gmod gibi değil mesela. Tomb raider'ın hangi oyunundan bahsediyorsunuz?

Hocam tomb raider indirimde 5 TL’ye kadar düşüyor sanırım 1 hafta sonra da sonbahar indirimi var bekleyin bence.

Sadece Tomb Raider hocam. Çok bir bilgim yok bu seriyle alakalı.

Hocam Tomb Raider serisinin son 3 oyunu birbiri ile bağlantılı Tomb Raider Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider bu üçü de Epic Games'de ücretsiz verilmişti keşke alsaydınız oradan çünkü özellikle Rise of the Tomb Raider çok iyi bir oyun.

Hocam tomb raider indirimde 5 TL’ye kadar düşüyor sanırım 1 hafta sonra da sonbahar indirimi var bekleyin bence.

Hocam Tomb Raider serisinin son 3 oyunu birbiri ile bağlantılı Tomb Raider Rise of the Tomb Raider ve Shadow of the Tomb Raider bu üçü de Epic Games'de ücretsiz verilmişti keşke alsaydınız oradan çünkü özellikle Rise of the Tomb Raider çok iyi bir oyun.
Evet ben bitirmiştim aklıma gelmişken shadow of the tomb raider'a geri başlarım.
Ayrıca bildiğim kadarıyla beam.ng drive indirime girmiyor. Yine de Steamdb'den kontrol edebilirsiniz

Beam.NG Drive daha serbest, daha eğlenceli olacağını düşünüyorum.

Hocam bence çok acele etmişsiniz 2 hafta sonra sonbahar indirimleri gelince her iki oyunuda bütçenizi aşmadan alabilirdiniz.

Geri
Yukarı