Top ve Mid Hero önerisi

Behzat Amir

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Üst koridorda Mordekaiser'i gayet iyi oynuyorum. Orta koridor için Talon da iyiyim. Bana oyun tarzıma uygun zevkli ve güçlü çok zorlamayacak Hero'lar önerir misiniz?

Üst için Fiora ve Jax düşünüyorum, güçlülermiş ve çok zor değilmiş. 2-3 tane de siz mid ve solo önerir misiniz? Oyunda uzman değilim çok zoru oynayamıyorum.

Teşekkürler.

Akali şuan gayet güçlü bir hero gerek midde gerek top lanede top lane için yenilmez vadiyaran alıp rakipleriniz karşısında gerçekten yenilmez oluyorsun.
Not: Ama şampiyona gerçekten hakim olman lazım en az 40-50 maç Akali oynaman gerek.

Üst için:

Nasus, Fiora, Darius.

Mid için:

Syndra, Zed, Fizz, Akali.
Top lane: Camille, Aatrox, Fiora, Kled, (Tank) Malphite.

Mid lane: Syndra, (AP) Malphite, Corki, Akali.
Syndra ve Camille zor mu? Bir de Ekko nasıl bir karakter? O iki karakteri gördüm ama zorlanırım diye korktum.
Akali şuan gayet güçlü bir hero gerek midde gerek top lanede top lane için yenilmez vadiyaran alıp rakipleriniz karşısında gerçekten yenilmez oluyorsun.
Not: Ama şampiyona gerçekten hakim olman lazım en az 40-50 maç Akali oynaman gerek.
Başlarda çok mu zorlar? 40-50 maç ciddi bir sayı çünkü.

Top Lane için: Camille, Malphite, Fiora, Tahm Kench, Sett, Dr.Mundo, Vayne, Gangplank.
Mid Lane için: Veigar(Mainimdir kendisi :D), Heimerdinger, Syndra, Anivia.
Syndra ve Camille zor mu? Bir de Ekko nasıl bir karakter? O iki karakteri gördüm ama zorlanırım diye korktum.

Başlarda çok mu zorlar? 40-50 maç ciddi bir sayı çünkü.
Camille ve Syndra zor değil. Camille'İ şiddet ile öneririm bayağı iyi oyun taşınıyor :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı