Top ve Mid Hero önerisi

Camillie, Jax, Morde, Fiora bu dörtlüyü soloda oynayacağım.
Mid'de Talon ve Syndra'dan başka tarzıma uygun ne var hocam zorlamayacak?
Hocam, aslında çok güçlü herolar var ancak biraz zorlar veya oynayış tarzına uygun değil.

Cassiopeia güçlü ama zor.
Viktor güçlü ama zor ve early hasarı pek yok.
Corki 2 iteme kadar minyon sonra canavar.
Xerath güçlü ancak oynaması zor, mesafeyi koruman gerekiyor.

Hocam, aslında çok güçlü herolar var ancak biraz zorlar veya oynayış tarzına uygun değil.

Cassiopeia güçlü ama zor.
Viktor güçlü ama zor ve early hasarı pek yok.
Corki 2 iteme kadar minyon sonra canavar.
Xerath güçlü ancak oynaması zor, mesafeyi koruman gerekiyor.
Hocam bu arada Camilie'nin Q su nasıl kullanılıyor. Anlayamadım.

Hocam bu arada Camilie'nin Q su nasıl kullanılıyor. Anlayamadım.
2 kullanımı var. İlk kullanım normal vuruyor, ikinci kullanımda ses geliyor 1 saniye falan beklersen gerçek hasar vuruyor. Direk q q diye çat basarsan 2 kere q atıyor.

Camille biraz alışırsan gayet basit aslında mekanikleri çok zor değil ama bazen akıl oyunları yapman gerekebilir onun dışında solo için amille, Aatrox, Darius, Jax Mid için ise Anivia derim başka bir şey diyemem.
Edit: Solonun kabadayısı malp’ı unutmuşum bak eğer banlanmadıysa takımında uygun adamlar varsa gönül rahatlığıyla seçebilirsin.

2 kullanımı var. İlk kullanım normal vuruyor, ikinci kullanımda ses geliyor 1 saniye falan beklersen gerçek hasar vuruyor. Direk q q diye çat basarsan 2 kere q atıyor.
Şimdi q ya basıyorum 1 tane sağ tık vuruyorum. Sonra 1 saniye bekleyip tekrar mı vuruyorum bir daha mı q? Hangi kullanımı öneriyorsunuz. Anlayamıyorum.

Şimdi q ya basıyorum 1 tane sağ tık vuruyorum. Sonra 1 saniye bekleyip tekrar mı vuruyorum bir daha mı q? Hangi kullanımı öneriyorsunuz. Anlayamıyorum.
Düz vuruş + Q + düz vuruş + gerçek hasarlı Q.

Anlık duruma bağlı aslında ezber bi durum yok örneğin karşına vayne-teemo-quinn tarzı bir çar gelirse en mantıklısı saldırıya devam rünü girip a-q-a-q yapıp çıkmaktır böylece adamın canını yarılayacak ve koridor üstünlüğü sana geçecektir he eğer karşında seninle uzun trade giricek biri varsa yenilmez alıp a-q-a yapıp ikinci q gelene kadar düz vurmak daha mantıklıdır he tabi camille oynarken asla ve asla pasifin dolmadan adama girme.Bu arada sana bir tavsiye TF’ lerde ben taşıyıcı tekliyecem diye rakibin arasına dalma savaşlara genelde 2. ya da 3. sıradan girmeyi dene böylece rakibin taşıyıcısına daha kolay ulaşır ve ultiyle koruyucuları saf dışı bırakabilirsin.Unutma Camille ile yapacaklarının sınırı yok ve 100 maç da atsan asla tam hakim olabileceğin bir çar değil .

Bu arada çar güçlü diye koridor kabadayılarına dan dun diye dalma fena dayak yersin camille lane safhasında güçlü bir çar değil vur-kaç daha çok işine yarar.

Geri
Yukarı