Topladığım Sistemin Resimleri - Carbide 400R

hamza abi Eğer kendine güveniyorsan dene derim.Gerçekten eğlenceli bir iş.İnsan alışınca dahada çok yapası geliyor
Açıkcası kendime güveniyorum ama güvenimin kaynağı da çoğunlukla ürünlerle beraber geleceğini düşündüğüm montaj klavuzlarına dayanıyor Yeni PC toplamış biri olarak sana sorayım hemen o halde; anakart, ekran kartı, güç kaynağı, işlemci soğutucusu, ram gibi parçaların montajının nasıl yapılacağını gösteren klavuzları da var değil mi ?

Hayırlı olsun, oyunlarda son ayar akmada kolay gelsin

Hayırlı olsun güle güle kullan. Toplayabilirsen kabloları arka tarafa al. Çok karmaşık orası yav.

İşte bu ya. Hiç PC toplamayan bir insan bile PC topluyormuş demek.

Abi ben korkuyorum. Yanlış bir şey yaparsam patlar mı diye soranlara artık bu konuyu göstereceğim.

Cesaretinden dolayı seni tebrik ederim. Bu arada sistemin güzel olmuş. Hayırlı olsun

Dolar düşüşe geçti bayağı. Hafta sonuna inşallah ben de resimleri ekleyeceğim.

LaStsamuRai kulaklık vatan da %68 indirimdeydi 138 TL'ye aldım.Şuan ki fiyatını bilmiyorum.Vatan arama yerine TACTIC 3D RAGE yazarsan çıkar.
Benim sormamdaki maksat; GTX 770 DirectCU II, Echelon veriyor. Oda 300-400 liralık kulaklık Yani fiyat yakın olsaydı onu alsan daha iyiydi diyecektim. Hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…