Toplam 500-600 TL kasa ve PSU önerisi

Bütçem olsa daha iyisini alırdım lakin o fiyat aralığında alınabilecek en iyi kasa diyebilirim
Anahtar cümle bu işte :) Benim arkadaşın 500-600 TL kasa önerin sorusuna verdiğim ilk cevapta bütçenizi arttırın oldu 600-700 TL bütçen olsa alınacak kasamı o Allah aşkına. Ama bazı kasalar var bence 1000 TL bütçende olsa NTXZ H500i'ye 600-700 TL verip alabilirim o ayrı.
N10 bütçesi üst kasaya yetmeyen kişilerin kullandığı ve onu alabildiği için ona en güzeli bu gibi gelen bir kasa.
NOT: Cebimde sadece 250-300 TL olsa belki bende N10 alabilirim ama ben bütçenin biraz daha arttırılması ve kasanın almışken ekran kartı gibi işlemci gibi üst düzey alınması taraftarıyım. Bİr kere kasa aldımı kolay kolay değişmiyor insan atmaya kıyamıyor atsam atılmaz satsam satılmaz gibi oluyor ne kadar kötü olsada.

Sharkoon nun 650w lık 80 plus sertfikalı psu(400tl)

Kasa:4 fanlı bir kasa alınız iyi soğutmalı olsun rx590 kullancaksınız sıcak olcaktır 70 dercelilere indirseniz yeterli olur.350tl ye Sharkoon tg4 var full temperli cam 4fan
biraz daha artırıp kasayı 300 tl alıp 700 tlye alabilirsiniz.
Komik olcak ama 20gün boyunca 5 tl alın babanızdan
100 tl eder ve 700 tl ye alabilirsiniz.

Kasa:3 fanlı rgb rx590an sapphire s.e eyse mavi kasa🤣🤣🤣
Power Boost X-52 USB 3.0 Cam Panelli RGB Led'li Gaming Pc Kasa | ITOPYA
Power Boost X-52 USB 3.0 Cam Panelli RGB Led'li Gaming Pc Kasa En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile JBST-X-52 ITOPYA'da.
www.itopya.com
www.itopya.com

Psu:650w 80 plus sertifakalı
Sharkoon SHP650 V2 650W 80 Plus ATX PSU | ITOPYA
Sharkoon SHP650 V2 650W 80 Plus ATX PSU En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile SHP650 V2 ITOPYA'da.
www.itopya.com
www.itopya.com

Ben bunları önerdim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı