Toplama Bilgisayar Parçaları Nereden Almam Gerekli?

Arkadaşlar hepinize teşekkürler, dediğiniz gibi bazı forumlardaki yalan yanlış haberlere inanmamalıyım. İçimdeki endişeyi yok ettiniz tekrar herkese teşekkürler.

Arkadaşlar hepinize teşekkürler, dediğiniz gibi bazı forumlardaki yalan yanlış haberlere inanmamalıyım. İçimdeki endişeyi yok ettiniz tekrar herkese teşekkürler.

Soyle diyeyim, ekran kartimda bir problem vardi. Fabrika cikisli problemliymis kartim, gittigim gibi karti teste sokup sorunu gorduler. Ardindan 0 kart verdiler.

Soyle diyeyim, ekran kartimda bir problem vardi. Fabrika cikisli problemliymis kartim, gittigim gibi karti teste sokup sorunu gorduler. Ardindan 0 kart verdiler.
Hocam bişi merak ettim mesajı hemen silicem gtx770 le amd 6300 proglem yaratıyormu.Fps düşüşü yapıyormu.

Yahu ''Tüketici Mahkemesi'' diye bir şey var. Sen sıfır diye alıyorsan ve mal 2. el çıkıyorsa mahkemeye başvurursun. Ki 'Vatan Bilgisayar' gibi bir şirket isminin Tüketici Mahkemeleri'nde anılmasını istemez. Bu sebeple 2. el satma gibi bir şey olacağını düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…