Toplama Bilgisayar Tavsiyesi

TroLoL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben masaüstü bilgisayar toplamak istiyorum. Bunun için 2500 TL bütçe ayırdım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Bi de bilgisayarı oyun oynamak için kullanıyorum. Teşekkür Ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Buyrun. Fiyat biraz aştı ama parçaları farklı sitelerden alarak fiyatı biraz daha aşşağı çekebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 476
Buyrun. Fiyat biraz aştı ama parçaları farklı sitelerden alarak fiyatı biraz daha aşşağı çekebilirsiniz.
Bu sistemde Güç kaynağı az olmuş. 600-650 Watt olmalıydı.
Bilginize..

Amd bir sistem topla. Az fiyata yüksek performans alırsın.Buyur:

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O sistem 410w harcıyor tam yükte psu ise 444w veriyor. Fazlasıyla yeter.

R9 280x gibi bir kartı gtx970le mi karşılaştırıyorsun ? Bide daha fazla performans alırsın yazmışsınız.
Paranın hepsini ekran kartına vermişsin.
>Sizin verdiğiniz işlemci, benim verdiğim işlemciden daha kötü. Ayrıca overclock ile 4 ghz ye çıkabiliyor.
>Yazdığınız klavye aşırı dandik.
Yani benim verdiğim sistem dengeli bir sistem.

Fpsyi işlemci sağlamıyor ekran kartı sağlıyor. Klavyedeki maksat nedir her ikiside aynı harfleri basmıyor mu ? Alan kişinin O.C yapmayı çok iyi biliyorum ve hemen alıp O.C yapacağım diye bir beyanı olmadı herkesi bir tutmayın anlayan var anlamayan var. Ayrıca @Silinen üye hangi sistemin daha uygun olduğunu açıklasın size isterseniz amd fanboy.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı