Toplama bilgisayar TV'ye bağlanır mı?

Toshirou

Hectopat
Daha fazla  
Ocak ayı gibi 1060'lı bir kasa toplamayı düşünüyorum fakat böyle güzel bir kart için 60 Hz televizyonum sıkıntı çıkarır mı diye düşünüyorum. 1920x1080 çözünürlüklü bir televizyonum var.

pc.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Televizyonunuzda HDMI girişi varsa ki muhtemelen vardır HDMI kablosu ile bağlayabilirsiniz. GTX 1060 1080P için biçilmiş kaftandır. Tek sorun çoğu televizyonun tepki süresi ve giriş gecikme değeri yüksektir.

Ocak ayı gibi 1060'lı bir kasa toplamayı düşünüyorum fakat böyle güzel bir kart için 60 Hz televizyonum sıkıntı çıkarır mı diye düşünüyorum. 1920x1080 çözünürlüklü bir televizyonum var.

Eki Görüntüle 264479
Bu toplayacağın bilgisayarı vatan yerine başka sitelerden toplamayı dene 200 TL fark edeceği çok açık iyi forumlar. Ve evet @Because Im Batman 'nın dediği gibi HDMI kablo ile bağlayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese cevapları için teşekkürler içim rahatladı aynı televizyonu playstation 4 için kullanıyorum herhangi bir gecikme yaşamadım sorun çıkmayacağını düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı