Toplama bilgisayara Windows 10 kurma

Emiririririe

Picopat
Daha fazla  
Yeni topladığım bilgisayara Windows kurmak istiyorum. Birçok konu gördüm hepsinde USB bellek hazırlama tarzı şeyler var. BIOS ekranında nasıl hazırlayacağım ki USB belleği?

Başka bir bilgisayarda hazırlayacaksın zaten.

Yeni topladığım bilgisayara Windows kurmak istiyorum. Birçok konu gördüm hepsinde USB bellek hazırlama tarzı şeyler var. BIOS ekranında nasıl hazırlayacağım ki USB belleği?
Başka bir bilgisayarda hazırlamanız lazım.

BIOS ekranı yoktan yere ISO var etmez, önyüklenebilir flaş bellek de hazırlamaz. Temin etmeniz gerek. Yanınıza en az 8 GB flaş bellek alıp internet kafeye gidin.

Bir yakınınız var ise rica ediniz. Yok ise herhangi bir bilgisayarcıdan ufak bir ücret karşılığı yaptırabilirsiniz.

BIOS ekranı yoktan yere ISO var etmez, önyüklenebilir flaş bellek de hazırlamaz. Temin etmeniz gerek. Yanınıza en az 8 GB flaş bellek alıp internet kafeye gidin.
Hocam ISO dosyası biraz büyük bir dosya gibi. O kadar süre internet cafede beklemek lazım. Kaç saatlik açtırayım ki?

Hocam ISO dosyası biraz büyük bir dosya gibi. O kadar süre internet cafede beklemek lazım. Kaç saatlik açtırayım ki?
5-6 GB bir şey olması gerek. Cafenin internet hızına göre indirme suresi değişkenlil gösterebilir. Süresiz aç sen. Çok güldüm bu soruya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…