Toplama dizüstü, yüksek performans

Çinlilerle uzun zamandır görüşüyorum. Var mıs hatta 6 TB single hdd üretiyorlarmış. OEM dedi bana. Markasız. Bana üzerine bir simge yazdırıp yazdırmayacağımı sordu. Fiyatlar hiç görmedğiniz gibi. Kapıda ödemeli olarak HDD yi alarak ticaretime başlamayı düşünüyorum. Çünkü kabul etti satıcı. Böylece gerçek yüzlerimizi görmüş olacağız. Birde daha önce kapıda ödemeyle dolandırıldım. 2 TB diye 80 gb hdd aldığım oldu. Görevlinin yanında ürünü test etmek istiyorum,ve ondan sonra ödemeyi yapıcam. Nerden almak istediğimi detayları soranlara söylerim. Burda paylaşmama ceza bile verebilirler.

- - - Güncellendi - - -

Laptop olarakda benım istediğim: MSI GT70 0NE-609US Dragon Edition RED 17.3" i7 3940XM 3.9GHz NVD GTX 680M 32GB RAM RAID 256GB mSATA SSD + 750GB HDD

Bu laptopun ekranını 18.4 '' yapıp 2880*1800 olmasını istedim. Özelliklerin aynı fakat kendi fabrikasında ürettiklerini söyledi. Amacım Apple gibi göz alıcı, canlı ve net ekran Apple'ı katlayan MSI gibi performans. Bu benim hayalim. Çünkü genelde aradığım ürünü tam özellikleriyle piyasada bulamam. Ya ram'i azdır, ya işlemcisi yada ekran kartı iyi değildir, yada ekranı... Konuştuğum satıcı HDD konusunda benimle aynı fikirde, sana daha önce bir konu hakkında söyledğim gibi Herşey üreticilerin ellerinde, onlardan fazla bir gideri yok isterlerse single 6 TB HDD üretebilirler. Demek istiyorum ki onlar ellerinde var olan teknolojiyi bile esirgiyorlar, onlar parayı Daha fazla kazanmak için bunu yapıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı