Toplama PC mi Gaming laptop mu?

• Konuyu başlatan T MAN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 469
Bütçe
8500

T MAN

Hectopat
Daha fazla  
2 yıldır bilgisayar alma hala alamadım RTX 2060 Super'ya da 3060 alacaktım yurt dışından ama canıma tak etti 7250 liraya GTX 1650'li laptop mu? Stoğu olmayan RTX mi?
Cidden sıkıldım bütçemi de azalttım. Ne dersiniz?

En önemli soru; bunu taşımayı düşünüyor musun?

Ben zamanında laptop almak için çok direndim fakat fiyatlarından dolayı almaktan vazgeçtim. Çünkü ben sürekli film, dizi izleyen ve dışarda çalışmayı seven biriyim bundan dolayı taşınabilirlik benim için önemliydi fakat piyasa mecburen beni toplamaya itti. Şu anda satıyorum mesela laptop alabilmek için...

Eğer yüksek bütçeniz varsa masaüstü için ekran kartlarının stoklarında sıkıntı var. Sabit bir alanınız var ise masaüstü fiyat bakımından daha avantajlı ama eğer gezecekseniz laptop öneririm.

En önemli soru; bunu taşımayı düşünüyor musun?

Ben zamanında laptop almak için çok direndim fakat fiyatlarından dolayı almaktan vazgeçtim. Çünkü ben sürekli film, dizi izleyen ve dışarda çalışmayı seven biriyim bundan dolayı taşınabilirlik benim için önemliydi fakat piyasa mecburen beni toplamaya itti. Şu anda satıyorum mesela laptop alabilmek için...

Bu arada kasanız 650 woltmuş, peki bu elektrik faturasına ne kadar yansıması nedir söyleyebilir misiniz? (benimki 500W)

Yeni konular

Geri
Yukarı