Toplama PC'de SSD'ye gerek var mıdır ?

Ssd olmazsa sistem çalışmaz anlamında mı anladın? :D latife etmiş arkadaş çalışır ama ssd'ye verilen para helaldır. Şuanlık sistemden çıkarabilirsin ama ilerde almaya çalış.

@CJack60'ın dediği gibi, bu bütçe ile SSD almak yerine işlemci, ekran kartı ya da RAM gibi bileşenlere öncelik vermen daha iyi olur. Birkaç ay sonra yeterli para biriktirdiğinde SSD alabilirsin.

Merhaba arkadaşlar benim bütçem 1500 - 1700 TL civarlarında ve ben bu PC'yi topladım ancak sınıftaki bi arkadaşım toplamaya SSD disk koymadığımı görünce SSD olmadan olmaz dedi ve bende eklemeye karar verdim ancak ben pek gerek görmüyorum. Sizin düşünceleriniz nelerdir bu arada ilk defa PC topluyorum biraz acemiyim.
Eki Görüntüle 164987
Toplamış olduğun sistem gayet güzel. Sadece ram eğer 2133 Mhz olan daha ucuzsa onu tercih et. Çünkü anakartın 2133'ten fazlasını kullanmayacak. Diğer bileşenler gayet güzel. İdeal F/P oyun bilgisayarı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı