Toplanan RX 6500XT sistemin fiyatı çok mu pahalı?

Slenders

Decipat
Daha fazla  
İlk öncelikle arkadaşlar tek tek topladım vatandan aldım Media marktan aldım söylüyorum parçaları, işlemci i3 10100F, RAM 16 Corsair Vengeance 8x2 = 16 RAM, MSI A550bn 550 Power Supply, anakart ASUS Prime H510M-K, SSD Crucial 250GB M.2 SSD, kasa MSI MAG Forge 100R, toplamda 6143 TL tuttu, ekran kartı RX 6500 XT alacağım 4000 TL'ye alırsam RX 6500XT'yi toplamda, 10143 TL ediyor çok mu kazık yemiş oluyorum? Ya da fiyatı iyi mi ekran kartı hariç diğer parçaları aldım şimdilik ekran kartı olarak sistemde dandik takılı GT 420, RX 6500XT alacağım, eğer RX 6500 XT'yi alırsam 3500TL'ye 9643TL oluyor ne diyorsunuz kazık mı yemişim? Tek tek toplayarak, çok durumum yoktu tek tek almak zorundaydım tek ekran kartı eksiğim kalıyor ya 10143 TL olacak ekran kartını aldıktan sonra ya da 3500'e bulursam 9643 TL oluyor?

Bazı parçalar değişmeli. RAM, kasa SSD PSU gibi. Kötü değiller ama daha iyileri var bazıları da gereksiz.

Değişmeli derken? Pek anlamadım zaten hepsini ucuza aldım şu anda bayağı pahalandılar SSD evet değişeceğim ama PSU kasa biraz garip geldi.

Bazı parçalar değişmeli. RAM, kasa SSD PSU gibi. Kötü değiller ama daha iyileri var bazılarıda gereksiz.
ve rami anlamadım? :D

Değişmeli derken? Pek anlamadım zaten hepsini ucuza aldım şu anda bayağı pahalandılar SSD evet değişeceğim ama PSU kasa biraz garip geldi.

ve rami anlamadım? :D

RAM kronik sorunlu🙂 Şahsen o bütçede daha iyisini toplarım ben ama çoktan almışsın bile. SSD hangi model? BX500'se o da kronik sorunlu... PSU iyi ama fiyatını asla hak etmez. Keza o kasa o bütçede berbat. Üstelik aynı paraya Dark Maxima V20 varken...

RAM kronik sorunlu🙂 Şahsen o bütçede daha iyisini toplarım ben ama çoktan almışsın bile. SSD hangi model? BX500'SE o da kronik sorunlu... PSU iyi ama fiyatını asla hak etmez. Keza o kasa o bütçede berbat. Üstelik aynı paraya Dark Maxima V20 varken...

Kasayı 850'ye aldım PSU 700 RAM 1300 bende daha sorun çıkmadı Micron çipli Crucial M.2 SSD hatırlamıyorum BX500 mü değil mi bir sorun gözükmedi

RAM kronik sorunlu🙂 Şahsen o bütçede daha iyisini toplarım ben ama çoktan almışsın bile. SSD hangi model? BX500'se o da kronik sorunlu... PSU iyi ama fiyatını asla hak etmez. Keza o kasa o bütçede berbat. Üstelik aynı paraya Dark Maxima V20 varken...
buydu Crucial 250GB P2 Serisi NVMe M.2 SSD (2100MB Okuma / 1150MB Yazma) fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Kasayı 850'ye aldım PSU 700 RAM 1300 bende daha sorun çıkmadı Micron çipli Crucial M.2 SSD hatırlamıyorum BX500 mü değil mi bir sorun gözükmedi

RAM'den ve kasadan kazık yemişsin. SSD BX500'se ısınma sorunlu.

@Slenders SSD'yi kaça almıştın?

850 tl ye nasıl oyuncu kasası bulabilirdim başka? açıklar mısın

749

749
ssdden evet biraz kazık yediğimi biliyorum ama kasa garip geldi 852 liraya almıştım

749

ssdden evet biraz kazık yediğimi biliyorum ama kasa garip geldi 852 liraya almıştım

SSD konusunda büyük kazık yemişsin🙂 Şu an 500 GB daha sağlam M2 SSD 800 TL. O kasa 500 küsur TL'ye satılıyor, hatta indirimle 350 TL'ye bile düşüyordu. Daha 1 ay önce Dark Maxima V20 900 küsur TL'ye satılıyordu. Elindeki kasadan kat ve kat daha iyi.

SSD konusunda büyük kazık yemişsin🙂 Şu an 500 GB daha sağlam M2 SSD 800 TL. O kasa 500 küsur TL'ye satılıyor, hatta indirimle 350 TL'ye bile düşüyordu. Daha 1 ay önce Dark Maxima V20 900 küsur TL'ye satılıyordu. Elindeki kasadan kat ve kat daha iyi.
ben 2 ay önce almıştım dolar kuru 18 ye çok yakın ona göre hesaplama yapalım ssd evet çok sıkıntı

en azından anakartım iyi ramim de iyi diye düşünüyorum psum 550 w rx 6500xt ye yetermi işlemcimi 1124e aldım

Geri
Yukarı