Çözüldü Toplu etkinleştirme süresi biter ise ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vileblood

Decapat
CMD'ye girdiğimde ve slmgr -dli yazdığımda volume_kmsclıent adlı lisansımın 126 gün sonra biteceğini gördüm. Bu bitince ne olacak süresini nasıl uzatırım bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinirim.

Lisans.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Korsan şekilde Windows'u etkinleştirmişsiniz. Temiz kurulum yapın veya kodunuzu CMD ile iptal edin.
böyle programlar kullanmayın
Korsan şekilde Windows'u etkinleştirmişsiniz. Temiz kurulum yapın veya kodunuzu CMD ile iptal edin.
böyle programlar kullanmayın

Çözüm
CMD ile nasıl iptal edeceğim ve ettikten sonra OEM Key alıp girebiliyor muyum?

İlk önce CMD ile kodu etkisiz hale getirin.
Getirmek için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ondan sonra OEM Key alıp kullanabilirsiniz.

İlk önce CMD ile kodu etkisiz hale getirin.
Getirmek için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ondan sonra OEM Key alıp kullanabilirsiniz.

Tamam ama bir sorum daha olacak şimdi benimki korsanmış sizin dediğiniz gibi ama bunu korsan yapmak için bir program kullanılmış ise programın dosyalarını nasıl silerim? Bilgisayarı 2 kere sıfırladım bir yerde kalıntısı var mıdır?

Not: Ben kendim korsan kullanmadım tamamen bilgisayarcı azizliği tanımadığınız adama Windows falan kurdurtmayın tavsiyemdir :D

Tamam ama bir sorum daha olacak şimdi benimki korsanmış sizin dediğiniz gibi ama bunu korsan yapmak için bir program kullanılmış ise programın dosyalarını nasıl silerim? Bilgisayarı 2 kere sıfırladım bir yerde kalıntısı var mıdır?

Not: Ben kendim korsan kullanmadım tamamen bilgisayarcı azizliği tanımadığınız adama Windows falan kurdurtmayın tavsiyemdir :D

Sıfırlamanız durumunda bilgisayardaki dosyaları sil seçeneği ile sıfırladıysanız gideceğini düşünüyorum. Fakat sizde CMD ile etkinleştirme yapılmış. O yüzden sıfırlamada gider. İsterseniz tekrar kontrol edebilirsiniz.(Kaspersky ile de taratabilirsiniz).Şu anda OEM lisans alıp kullanabilirsiniz. Not için cevap: Evet bende sadece güvendiğim bilgisayarcılara veya bilgisayarı aldığım firmaya başvuruyorum.

Sıfırlamanız durumunda bilgisayardaki dosyaları sil seçeneği ile sıfırladıysanız gideceğini düşünüyorum. Fakat sizde CMD ile etkinleştirme yapılmış. O yüzden sıfırlamada gider. İsterseniz tekrar kontrol edebilirsiniz.(Kaspersky ile de taratabilirsiniz).şu anda OEM lisans alıp kullanabilirsiniz. Not için cevap: Evet bende sadece güvendiğim bilgisayarcılara veya bilgisayarı aldığım firmaya başvuruyorum.

Çok teşekkür ederim iyi ki bu foruma üye olmuşum sizin gibi bilgili insanlardan yardım alabileceğimi bilmek içimi rahatlatıyor en kısa sürede Key'i alıp orijinal kullanacağım yardımınız için tekrardan teşekkürler iyi akşamlar.

Geri
Yukarı