Topluluk pazarı erişimi engellemesi kaldırma

Arkadaşlar kounun sahibi benim diğer hesabımın.
Öncelikle Steam hesabımdan daha önce CS:GO oyununu aldığımdan dolayı 5 dolar sınırını kaldırmıştım lakin 1 yıldan daha önce bir satın alımım olmadığından dolayı banım vardı 3 tl'lik steam cuzdan kodunu alarak sorunumu çözdüm.
1 haftalık kısa bir erişim banı verdi bu sefer.
Sorunum çözülmüş oldu.
Bende cs go aldım ets 2 aldım ama 1 yıl önce filan 40 liramı yaptırsam 3 liraya cuzdan kodumu alsam bilemedim

Sizin topluluk pazarına erişmeniz için gerekli olan 5 dolar lık sınırını doldurmuşsunuz zaten eğer amacınız topluluk pazarına erişmek ise 3 tl lik steam cuzdan kodunu almanızı tavsiye ederim.

Sizin topluluk pazarına erişmeniz için gerekli olan 5 dolar lık sınırını doldurmuşsunuz zaten eğer amacınız topluluk pazarına erişmek ise 3 tl lik steam cuzdan kodunu almanızı tavsiye ederim.
Ama 1 yılı geçti baya oldu hocam denicem bide siteden item çekince sorun yaratırmı şuan pazar eşya satın al yok sat yok hepsi solgun yeşil

Şu an topluluk pazarına erişiminiz olmadığından dolayı takas da yapamazsınız.
kodu alıp 1 hafta banınızı beklemeniz gerekir.
Çok teşekkür ediyorum içimde bir sürü soru işareti vardı hepsini yok ettiniz 😁
Zaten 1 yılı geçdiği için erişiminiz yok dediğim gibi 3 tl lik kod alınız.
2. dediğinizi anlayamadım :)
Merabalar bügün 3tl kodu yükledim simdi 15 gün Steam Guard korunmuş Bi hesap olması beklicem

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı