Topraklama olmaması PC'ye zarar verir mi?

Topraklama olmayan evde Power Boost güç kaynaklı bilgisayar mı kullanılır? Donanımlarım bozulsun diye tüm zemini hazırlamışsın maşallah orayı akım korumalı priz bile kurtarır mı Allah bilir.

Ne yapacağım bilemedim şimdi hocam siparişi iptal ettirip kasayı değiştirip öyle tekrar mı alsam ne yapsam kargo ya da cıkmadi zaten.

Ne yapacağım bilemedim şimdi hocam siparişi iptal ettirip kasayı değiştirip öyle tekrar mı alsam ne yapsam kargo ya da cıkmadi zaten.
Topraklama çekesiye kadar sistem gelse bile açmayın. Sisteminizin linkini atabilir misiniz bu arada.

Topraklama çekesiye kadar sistem gelse bile açmayın. Sisteminizin linkini atabilir misiniz bu arada.

Sistemin tek sıkıntısı PSU markası vallahi ya.herşeye dikkat ettim bi ona etmedim

Bu şeye 17k mı verdin millet 16K'ya 13100F ve RTX 4060 sistem alırken?

Bu hazır sistem sitelerinin hepsi İstanbul da hocam ondan sağlam olsun diye vatandan aldım.

İade edin bana kalırsa.

Bilmiyorum hocam çok arada kaldım diğer hazır sistem sitelerindende alışveriş yapmak istemiyorum çok sisteme bir şey olsa bir sıkıntısı çıksa İstanbul'a kargolamakla uğraşacağız.

Bu hazır sistem sitelerinin hepsi İstanbul da hocam ondan sağlam olsun diye vatandan aldım.

Bilmiyorum hocam çok arada kaldım diğer hazır sistem sitelerindende alışveriş yapmak istemiyorum çok sisteme bir şey olsa bir sıkıntısı çıksa İstanbul'a kargolamakla uğraşacağız.
Hocam bence performans önceliğiniz olmalı. Ama karar tamamen sizin.

Hocam bence performans önceliğiniz olmalı. Ama karar tamamen sizin.

İade edeceğim hocam biraz daha bakınayım kasım indirimleri falan olacakmış zaten karşıma illaki bir şey çıkar 17k bütçeye tek sıkıntı babamı ikna etmek o korkuyor zaten bir sıkıntısı olsa kargoya vermekle falan nasıl uğraşacağız yolda patlatırlarsa falan filan.

İade edeceğim hocam biraz daha bakınayım kasım indirimleri falan olacakmış zaten karşıma illaki bir şey çıkar 17k bütçeye tek sıkıntı babamı ikna etmek o korkuyor zaten bir sıkıntısı olsa kargoya vermekle falan nasıl uğraşacağız yolda patlatırlarsa falan filan.
Baba kısmı hariç bir sorun olacağını sanmıyorum. Eğer sıkıntı çıkarsa sistemde geri gönderirsiniz. Yolda birşey olsa bile size patlamaz. Aldınız sistemi 1 2 ay kullandınız birşey oldu sıkıntı olan parçayı garantiye gönderirsiniz.

Geri
Yukarı