Topuz Saç Nasıl Uzatılır, Kesimi Nasıl Olmalı?

• Konuyu başlatan Poker1223
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 807
P

Poker1223

Ziyaretçi
Saç uzatıp topuz yapmaya karar verdim resimdeki gibi fakat bazı sorularım var uzatanlar, bilenler cevaplarsa sevinirim.
  1. Ben sadece üstteki saçımı arkaya atmak değil yanları da arkaya atmak istiyorum resimdeki gibi. Bunun için berbere gitmemiz gerek mi? Gidersek ne tür kesim yaptırmalıyız?
  2. Berbere gitmemiz gerekmiyorsa hiç saçı kestirmeyeceğiz demek mi? Veya evde ufak yerleri kesmemiz gerekiyorsa nereleri kesmeliyiz?
  3. Saçlarımın ne kadar uzaması gerek. Ön kısım nereye gelmeli? Yan kısımlar nereye gelmeli? Ve arka kısım nereye kadar gelmeli?
11.png2.png3.png

Saçı arkada toplamak istiyorsan bir müddet daha uzamasına izin vereceksin. Yanlardan da üstten de arkaya lastik tokada birleşecek kadar gelmesi lazım en azından. Sağdan soldan ufak tefek kısa gelenler kenarlara düşebilir dert değil spreyle onları da aralara tutturabilirsin. Birde saçın dalgalı, düz nasıl bir yapısı var? Ve saçının yapısını ve hangi aralıkta uzayacağını sen daha iyi biliyorsun ona göre uzatma için bu süre kişiye göre değişir. Ha malum kış gelmişken uzatılabilir de . Yaza nazaran pek bir işkence gelmeyebilir. 😀

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı