Tor Browser nasıldır ve ayarları nasıl yapılır?

Ahmsef

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, internette bayağıdır tarayıcı araştırıyordum ki 1-2 yıldır Edge kullanıyorum ve yeni tarayıcıya geçmek istiyorum. Firefox gözüme gayet hoş gelmişti ve fork bir tarayıcı arıyordum. Tor Browser indirdim fakat onion muhhabeti var ve Deep web tehlikeli diyorlar. Ayrıca tarayıcıda siteler tam olmuyor kare gözüküyor fotoğraf da atayım:

1702996330019.png

Bu konu hakkında da yardımcı olursanız sevinirim. Tor Browser sizce nasıldır ve ayarları nasıl yapılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, internette bayağıdır tarayıcı araştırıyordum ki 1-2 yıldır Edge kullanıyorum ve yeni tarayıcıya geçmek istiyorum. Firefox gözüme gayet hoş gelmişti ve fork bir tarayıcı arıyordum. Tor Browser indirdim fakat onion muhhabeti var ve Deep web tehlikeli diyorlar. Ayrıca tarayıcıda siteler tam olmuyor kare gözüküyor fotoğraf da atayım:

Eki Görüntüle 2058159

Bu konu hakkında da yardımcı olursanız sevinirim. Tor Browser sizce nasıldır ve ayarları nasıl yapılır?
Günlük kullanım için tor uygun değil.

Hocam ne önerirsiniz? Librewolf, Pale Moon, waterwolf gibi tarayıcılar önerildi bana ama.

Neden hocam? Hiç önerildiğini görmüyorum Tor Browser'in.

Tor Browser bir nevi proxydir.
YouTube açmak için değil, networku yanıltmak için kullanılır.
Ayrıca onion sitelere sadece tor ile de giremezsiniz.

Tor Browser bir nevi proxydir.
YouTube açmak için değil, networku yanıltmak için kullanılır.
Ayrıca onion sitelere sadece tor ile de giremezsiniz.

Hocam Tor Browser yani anlamı yok mu? Ne önerirsiniz hız ve güvenlik için? Ben sık korsan falan indiren bir insanım. Edge'den sıkıldığımdan değiştirmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı