Tor Browser Türkiye'de kullanmak

kdrfthozdf

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlığı tam ayarlayamadım. Tor browserda Deep web gibi şeyleri merak edip Tor'u indirecektim sitesine girdim orijinal sitesi açıldı ve indirdim ancak kurmadım. Galiba Türkiye'de yasak ancak direkt açıldı site bende. İnternetim Superbox. Ben yasa dışı bir şey mi yaptım? Amacım Deep web de satış vs. değil işte meraktan bakacaktım, daha bakmam zaten de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar başlığı tam ayarlayamadım. Tor browserda Deep web gibi şeyleri merak edip Tor'u indirecektim sitesine girdim orijinal sitesi açıldı ve indirdim ancak kurmadım. Galiba Türkiye'de yasak ancak direkt açıldı site bende. İnternetim Superbox. Ben yasa dışı bir şey mi yaptım? Amacım Deep web de satış vs. değil işte meraktan bakacaktım, daha bakmam zaten de.

Deep Web'i önermiyoruz. Ama çok merak ettiyseniz gidin bakın. Türkiye de kullanımı yasa dışı olsa konumu türkiye olarak ayarlanan play storede gözükmezdi.
Bildiğim kadarıyla kurma VB. yok. Direkt EXE dosyasını açıyorsunuz. Ben de böyle oldu.

O Linux için geçerli değil mi? Windows kullanırken kurulum yapmıştım ama Linux'ta tar.gz yi çıkardıp tor browser.desktop'a tıklayınca açılmıştı.

Ve satış vs. yapmadığınız sürece yasa dışı bir şey yok gezebilirsiniz ama çok bilginiz yoksa dolaşacak bir sitede bulamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı