Tor Browser Türkiye'de kullanmak

Arkadaşlar, 2021 yılında yaşıyoruz gözünüzü seveyim. Bir tane tarayıcıya girdin diye polisin işi gücü yok gelip seni mi çağıracak yav, yapmayın. Dışarıda cinayetler işleniyor, polis bize dokunmasın diye yanından sıyrılıp hızlıca gidiyor. Benim bir zamanlar Tor Browser ana tarayıcımdı. Normal tarayıcı olarak kullanıyordum. İnternette ne yaparsan yap, "bazılarına" sallamadığın sürece kimse gelip seni evinden alamaz.
Arkadaş aşağıdakileri yazmış sizde dikkat edin.
Var sıkıntı hem de büyük sıkıntı sakın ama sakın Tor'da bir hesabınızla oturum açmayın sakın!
Bende maytap geçecek bir tip mi var diyeceğimde tipimi görmediniz. Şu an çok ciddiyim. Hatta VPN kullanırken bile bir hesabınızda oturum açmayın ya da bankacılık işlemi sakın ama sakın yapmayın. Büyük sıkınıtı.
Elle bağlansan bile risk düşük olsada risk olur ama şöyle bir durum var oturum açtığınız site Discord gibi IP doğrulaması isterse o zaman güvenli olur.
Oturum açmadığınız sürece rahatça kullanın. Ama internet hızı Tor'da düşüyor hızlı bir internetiniz yoksa benim gibi 10Mbps'yi anca görüyorsa işkenceye dönebiliyor.
Konu kitlenebilir.

Geri
Yukarı