Çözüldü Tor Browser yasak mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

techno2004

Picopat
Arkadaşlar, şu anda Tor Browser bilgisayarımda yüklü. Kullanıyorum. Tor Browser'ı indirmenin Türkiye'de VPN kullanılarak yapılabileceği, başka türlü yapılamayacağı söyleniyor. Lakin ben indirdim. Ayrıca tor kullanmanın ve indirmenin yasal olduğu lakin girildiği sitelerin bazılarının illegal olduğu söyleniyor ülkemizde yasak mı? Yasak ise ben VPN kullanmadan Google üzerinden nasıl indirdim? Yanıtlarınızı bekliyorum. Ayrıca Tor Browser kullanmamın bilgisayarıma zararı var mıdır?
Not: Darknet ya Dadeepweb'e giriş yapmadım bilginiz olsunayrıca neden soruyorum? Çünkü Tor Browser'ın yasaklandığı haberleri tam 4-5 yıl önce yayınlanmış. Teşekkürler.

Çözüm
Tor Browser'daki sitelerin %95 dolandırıcı sitelerdir Deep weble alakası yoktur başka yöntemlerle Deep web e giriyorlar diye biliyorum.
Sitelerin bazıları her ülkede yasak. Zaten amacınız o sitelere girmek olsaydı sanmıyorum ki buradan yardım isterdiniz.
Kesinlikle amacım "o" sitelere girmek değildir sadece tor browser yasak mı değil mi merakımdan soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı