Tornavida seti alınır mı?

Böyle bir tornavida buldum 144 TL iPhone açmak hard disk falan sökmek için kullanacağım genel amacım telefonları kurcalamak. Hıyar çıkma ihtimali var mı?12.84AU $ 61% OFF|Hassas tornavida seti 117 1 manyetik onarım aracı kiti ile 98 Torx Phillips tornavida uçları IPhone kamera izle PC| | - AliExpress

Yorumlara da bakınca iyi gibi duruyor ama bu kadar büyük bir sete ihtiyacın olduğunu sanmıyorum. Elimde orta kalitede küçük bir tornavida var ve yaklaşık 5 senedir her ihtiyacımı karşıladı yani senin kararın tabii ama bu kadar büyük bir sete gerek olduğunu sanmıyorum.

Yorumlara da bakınca iyi gibi duruyor ama bu kadar büyük bir sete ihtiyacın olduğunu sanmıyorum. Elimde orta kalitede küçük bir tornavida var ve yaklaşık 5 senedir her ihtiyacımı karşıladı yani senin kararın tabii ama bu kadar büyük bir sete gerek olduğunu sanmıyorum.

Haklısınız ama para harcayacak bir yer arıyorum. Hem çok güzel duruyor öğrenci olmama rağmen 150 TL para gibi gelmiyor bana.

Haklısınız ama para harcayacak bir yer arıyorum. Hem çok güzel duruyor öğrenci olmama rağmen 150 TL para gibi gelmiyor bana.

Haklısın 150 TL'de para değil aslında tornavidalar harici birkaç malzemesi daha çıkıyormus aslında alınabilecek bir ürün.

Kesinlikle alınır. Çok kaliteli ve memnunum. 7-15 gün içinde ulaştı bana. İstanbulda oturuyorsanız daha kısa sürede teslim alırsınız.

IMG_20240320_202942.jpg

Geri
Yukarı