Tornavida seti alınır mı?

Sanmıyorum Türk kullanıcılardan da epey olumlu yorum yapanlar var.

Yorumlara da bakınca iyi gibi duruyor ama bu kadar büyük bir sete ihtiyacın olduğunu sanmıyorum. Elimde orta kalitede küçük bir tornavida var ve yaklaşık 5 senedir her ihtiyacımı karşıladı yani senin kararın tabii ama bu kadar büyük bir sete gerek olduğunu sanmıyorum.

Nerede oturduğunuza göre de değişebilir ama tahminim 2 hafta civarı sürer gelmesi.

Peki kaç günde gelir 30 gün falan sürüyor diye duymuştum.

Türk yorumlarda 16 ila 6 gün arasında yazıyor. Yaşadığın yer çok ulaşımı zor bir yer değilse en fazla 10 15 güne gelir muhtemelen.

Haklısınız ama para harcayacak bir yer arıyorum. Hem çok güzel duruyor öğrenci olmama rağmen 150 TL para gibi gelmiyor bana.

Haklısınız ama para harcayacak bir yer arıyorum. Hem çok güzel duruyor öğrenci olmama rağmen 150 TL para gibi gelmiyor bana.

Haklısın 150 TL'de para değil aslında tornavidalar harici birkaç malzemesi daha çıkıyormus aslında alınabilecek bir ürün.

Kesinlikle alınır. Çok kaliteli ve memnunum. 7-15 gün içinde ulaştı bana. İstanbulda oturuyorsanız daha kısa sürede teslim alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…