Torrent için iyi VPN

VPN hız artışı sağlar. Örneğin Google Chrome'da vpnsiz 1 saatlik 1080p video 24mbps internetim ile 30 dakikada dona dona yüklenirken ZenMate'yi açtığımda saniyeler içinde yükleniyor nasıl oluyor hiç anlam veremiyorum. VPN candır, kullanın. Şahsım adına konuşayım benim ülkemin dilini oyununa koymayan firmaların oyunlarını keyifle korsan indiririm kimse bişey demesin. Yapsınlar Türkçe dil desteği o zaman hakettiler deyip alırım ama benim için hiç bir şey yapmayan bir firmaya para kazandıramam.

Steam indirimleri varken torrent kullanmak çok mantıklı olsa gerek neden oyunlarda Türkçe dil desteği olmadığını anladım siz torrentciler saolsun oyunların Türkçe çıkmasına engel oluyorsunuz torrent korsan değil demek nasıl bir mantıktır acaba parayla satılan bir oyunu bedava indirip oynamak korsan deilde ne peki?

Steam indirimleri varken torrent kullanmak çok mantıklı olsa gerek neden oyunlarda Türkçe dil desteği olmadığını anladım siz torrentciler saolsun oyunların Türkçe çıkmasına engel oluyorsunuz torrent korsan değil demek nasıl bir mantıktır acaba parayla satılan bir oyunu bedava indirip oynamak korsan deilde ne peki?
"Torrent yalnızca korsan değil." arkadaş burada torrent içinde sadece korsan içerik olmadığını söylemek istemiş yani yasal şeylerde var.

iyi bir vpn saglayıcısı soyleyin torguard almaya kalktım abd tabanlı cıktı düzgün bir vpn saglayıcısı önerin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı