Torrent ile sadece belirli dosyaları indirme

BayMuffin

Hectopat
Hocalarım öncelikle hayırlı akşamlar. Bugün bi' arkadaşımın tavsiyesi ile bir yazılım indirecektim lakin bana attığı sitede indirme linklerinin çoğu bozuk.
Bir tek Torrent ve turbobit (sanırım) çalışıyor. İkisinden de çok anlamadığım için Torrent'i seçtim çünkü turbobit paralı sanırım.
İndireceğim dosya biraz büyük ve ben bu indireceğim dosyadaki bazı dosyaları indirmek istemiyorum lakin her dosyayı indirmeye çalıştığımda O, istemediğim, dosyalar ile beraber indiriyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
qBitTorrent kullanırken indireceğim zaman yandan klasörün içindeki her dosyayı tek tek seçebilmemi sağlıyor. Siz hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?

Hocam aralarındaki fark ne bilmiyorum ama µtorrent kullanıyorum, dosyayı indirirken hangi dosyaları indirmek istediğimi soruyor lakin indirme kısmına geldiğinde hepsini beraber indiriyor.

Hocam aralarındaki fark ne bilmiyorum ama µtorrent kullanıyorum, dosyayı indirirken hangi dosyaları indirmek istediğimi soruyor lakin indirme kısmına geldiğinde hepsini beraber indiriyor.
İlk önce ana klasörün tikini kaldırın sonra da istediklerinizi seçin. Belki bir şeye yanlış tıklıyorsunuzdur.

İlk önce ana klasörün tikini kaldırın sonra da istediklerinizi seçin. Belki bir şeye yanlış tıklıyorsunuzdur.

Biraz (bayağı) geç cevap verdiğim için özür dilerim hocam. Ana klasörün tikini kaldırın derken indirmek istediklerimi kastediyorsan onu yaptım, hatta hiçbir dosyayı seçmeden indirmeye çalıştım lakin yine 61 GB dedi fakat bu sefer direk gönderiliyor yazdı. Neyse olmadı başka siteden deneyeceğim hocam, ilginiz için teşekkürler. (düzeltmek için herhangi bir fikriniz varsa yazabilirsiniz.)

Biraz (bayağı) geç cevap verdiğim için özür dilerim hocam. Ana klasörün tikini kaldırın derken indirmek istediklerimi kastediyorsan onu yaptım, hatta hiçbir dosyayı seçmeden indirmeye çalıştım lakin yine 61 GB dedi fakat bu sefer direk gönderiliyor yazdı. Neyse olmadı başka siteden deneyeceğim hocam, ilginiz için teşekkürler. (düzeltmek için herhangi bir fikriniz varsa yazabilirsiniz.)
UTorrent'i hiç denemediğimden net bir şey söyleyemiyorum ama isterseniz benim kullandığım Torrent ile de deneyebilirsiniz.

uTorrent silip qBittorrent deneyin. Zaten son zamanlarda uTorrent güvenlik açıkları vermeye başladı diyenler var. En sağlamı qBittorrent şu anda.

Yeni konular

Geri
Yukarı