Torrent Kullanıcılarının Canını Sıkacak Haberimiz Var!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Eğer popüler Torrent istemcisi uTorrent bilgisayarınızda kuruluysa ve sisteminiz yavaşladıysa, sebebi Epic Scale olabilir. Torrent kullanıcıları arasında en çok tutulan istemci yazılımlardan biri olan uTorrent, beraberinde davetsiz bir misafirle birlikte geliyor. Eğer uTorrent istemcisini yakın zamanda kurduysanız ya da güncellediyseniz, bu yazılımın sizin sisteminizde de aktif olması ihtimali çok yüksek.

Torrent Kullanıcılarının Canını Sıkacak Haberimiz Var! Technopat

Daha fazlası...

Bence iyi olmuş. Bunlar yüzünden adamlar türkçe dil, türkçe dublajlı oyun yapmıyorlar. Açıkçası torrent kullananlara karşı bir nefretim var. İyi olmuş beter olsun. (kişisel görüşüm)

Bence iyi olmuş. Bunlar yüzünden adamlar türkçe dil, türkçe dublajlı oyun yapmıyorlar. Açıkçası torrent kullananlara karşı bir nefretim var. İyi olmuş beter olsun. (kişisel görüşüm)
Torrent sadece korsan amaçlara hizmet etmiyor. Amacı korsalık olan kullanıcıları bende kınıyorum.

Torrent sadece korsan amaçlara hizmet etmiyor. Amacı korsalık olan kullanıcıları bende kınıyorum.
Evet haklısınız fakat bunlar yüzünden biz mağdur oluyoruz. İyikide Steam ile tanıştım. Birsürü güzel oyunlar 5-10 TL gibi süper fiyatlara satılıyor. Ben orijinal severim. Sırf Far Cry 3 için Şirinevlerden Beylikdüzüne D&R mağazasına kadar gittim 20 TL idi kutlulusu. Biliyorum sadece oyun içinde kullanılmıyor fakat Türkiye geneli bu yazılımı oyun için kullanıyorlar. İyice beter olsunlar. O insanın emeğine saygı duymaz isen böyle olur. Açıkçası iyi olmuş daha beter olsunlar. İyi akşamlar. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı